Wiedźmin

Wiedźmińskie newsy

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ciągu kilku ostatnich dni na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiło się kilka interesujących newsów. Oto one:

  • Wiedźmin osiągnął bardzo wysoki wynik w rankingu najbardziej wyczekiwanych gier na Game Stats. Wyniósł on 80.5/100 i znalazł się dzięki temu na siódmym miejscu w kategorii gier PC.
  • W serwisie IGN pojawił się przewodnik dotyczący ras w Wiedźminie. Znajdziemy w nim opis ludzi, elfów, krasnoludów, gnomów, driad znanych też niektórym jako dziwożony i kilka innych. Oprócz tego znalazło się też tam parę screenów. Godne uwagi!
  • Klasyfikacja PEGI została w końcu przyznana! Część z was może zdruzgotać informacja, że gra uzyskała status "od 18 lat" oraz że zawiera elementy przemocy. Inni obojętnie wzruszą ramionami i... A zresztą wiecie jak to jest ;)
  • Na dniach w serwisie Gamespot pojawi się 10-minutowy gameplay. Tymczasem, żeby zaostrzyć nasz apetyt, producenci dali nam 47 sekundowy fragment materiału oraz krótki komentarz Tomasza Gopa, producenta Witchera.
  • Pod koniec października do sprzedaży ma trafić niezależny od gry soundtrack. W projekcie wzięło udział kilka zespołów, m.in.: Vader, Habakuk, Rootwater, Skowyt czy JesusChryslerSuicide. Przedstawione utwory nie pojawią sie w grze. Więcej informacji tutaj.
Czarnoksiężnicy z krainy osobliwości

Konkurs – ostatnie chwile!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasz humorystyczny konkurs dobiega końca! Już tylko kilka godzin pozostało do momentu, w którym to pięciu szalonych skrybów zasiądzie do oceniania waszych prac. Czekamy jeszcze na spóźnialskich – termin nadesłania prac mija jutro, czyli 22.09.2007 roku wraz z wybiciem północy. Macie całą sobotę do nadrobienia zaległości! Do zdobycia trzy egzemplarze książki "Czarnoksiężnicy z krainy osobliwości". Nie zwlekajcie, bo ominą was wesołe chwile, które moglibyście spędzić razem z tą księgą :)

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Oficjalne forum WotLK

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj wieczór Blizzard uruchomił oficjalne forum dodatku do World of Warcraft – to jest: Wrath of the Lich King. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi dodatku, oraz jeśli chcesz zapytać się o dodatek to koniecznie zajrzyj na forum, które znajduje się pod tym adresem.

Tabula Rasa

Screeny z Tabula Rasa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zapewne prawie każdy z was słyszał kiedyś nazwę Ultima. To jedna z najstarszych serii rpgowych oraz jeden z popularniejszych mmorpgów (do czasu, kiedy ukazał się WoW). Rchard Garriott (człowiek odpowiedzialny za Ultimę) wraz z NC interactive (odpowiedzialni za GW:Factions i Lineage: The Blood Pledge) postanowili nie robić sobie sami konkurencji i porzucili starego dwuwymiarowego rpga, a przystąpili do prac nad nowym projektem – Tabula Rasą. Pod TYM adresem możecie zapoznać się z kilkunastoma screenami z tej nowej produkcji. MMORPS z widokiem i rozgrywką zbliżoną do shooterów FPP? Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych i musicie przyznać, że na chwilę obecną prezentuje się bardzo ciekawie.

ArcaniA: Gothic 4

Gothic 4 – Informacje o Świecie

Dodał: , · Komentarzy: 3

Oto kolejne kilka informacji na temat następnej części kultowego Gothica. JoWood informuje, że nowa część będzie miała powiązania ze światem znanym nam z poprzednich części, jednak nie będzie w żaden sposób kontynuować ciągniętej do tej pory fabuły. Znaczy to, że będziemy mieli okazję zagłębić się w znany już nam tak dobrze świat Gothica, a jednocześnie zaznamy nowych przygód. Taki powiew świeżości na pewno przyda się serii, po ostatniej lekko "niedorobionej" części.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Maska zdrajcy ozłocona

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dodatek do jednego z najlepszych rpgów bazujących na zasadach DnD – Neverwinter Nights 2 – można powiedzieć, że został ukończony 'ostatecznie'. Maska Zdrajcy właśnie trafiła do tłoczni. Dla nas, graczy oznacza to, że już na dniach pudełka z krążkami trafią na sklepowe półki i znowu przyjdzie nam się zanurzyć w realiach NWN2. Zgodnie z tym co podają twórcy dodatek ma nam zapewnić ok. 25 godzin gry.

New Dawn

PiS, czyli Portrety i Szkice

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy New Dawn, polskiej gry osadzonej w klimatach post-apokaliptycznych, zaktualizowali galerię na oficjalnej stronie produkcji. Po niedawnej publikacji pierwszych screenshotów z gry, autorzy przypomnieli sobie o innych sekcjach galerii, które ostatnio były zaniedbywane. Dodano dwa nowe portrety oraz trzy nowe szkice koncepcyjne. Zachęcamy do oglądania!

Wczytywanie...