Neverwinter Nights 2

Aktualizacja działu NWN2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki Ekhtelionowi zasoby naszego serwisu powiększyły się o 2 nowe artykuły, które trafiły do działu o drugiej części Neverwinter Nights. Pierwszy z nich traktuje o Mistrzu Broni. Zaprezentowano w nim aż 3 ścieżki rozwoju tej klasy. Drugi artykuł poświęcony jest klasie Barda. Dostaniesz w nim wskazówki w co inwestować punkty oraz jakie atuty wybrać, aby twój grajek był jak najlepszy. Zapraszam do czytania!

Age of Conan: Hyborian Adventures

Ujawniono specjalny przedmiot w AoC

Dodał: , · Komentarzy: 2

Od dawna wiadomo, że członkowie społeczności graczy Age of Conan otrzymają z rąk samego króla Conana specjalny przedmiot. Dzisiaj ujawniono więcej szczegółów o nim. Jego nazwa brzmi... Drinking Cape, co w luźnym tłumaczeniu na nasz ojczysty język oznacza Pijącą Pelerynę.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Pre-Order Maski Zdrajcy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dzisiaj w sklepie gram.pl można składać zamówienia przedpremierowe na pierwszy dodatek do gry Neverwinter Nights 2. Za Maskę Zdrajcy zapłacimy 59.90 złotych, ale wykorzystując Wirtualne Pieniądze obniżymy cenę do 46.90. Ci, którzy zarejestrowali swoją kopię Neverwinter Nights 2 w serwisie gram.pl płacą jeszcze mniej, bo 39.90 zł! Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Cenega – partner firmy Ubisoft w Polsce poinformował o dodaniu do planu wydawniczego firmy unikatowego wydania gry –"The Elder Scrolls IV: Oblivion". Edycja ta zatytułowana "Game of the Year!" Jest to unikatowa edycja zawierająca podstawową wersję gry oraz oba dodatki: "Knights of the Nine" i "Shivering Isles".

ArcaniA: Gothic 4

Zarysy premiery Gothica 4

Dodał: , · Komentarzy: 2

Magazyn derStandard.at przeprowadził rozmowę z szefem zarządu JoWooD Dr. Albertem Seidl’em. Z tej rozmowy możemy się dowiedzieć, że Spellbound studio ma zamiar wydać nową edycję Gothic'a w roku 2009. Czas pokaże ile przesunięć tej daty Gothic zaliczy... Na pewno nie mało, albowiem chłopcy z branży gier komputerowych mają już w żyłach tradycję przesuwania dat premier. :)

Loki

Demo Loki dostępne!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Loki podobno jest następcą Diablo, Loki podobno bije na głowę Dungeon Siege'a, w Lokim podobno jest wszystko to, co powinno być w dobrym hack&slashu. Podobno... Jedno jest pewne, twórcy zawsze mówią o swoich produktach tak, jakby ich dzieła miały być zawsze naj, naj, naj. Jak to w praktyce każdy z nas już wie. TUTAJ możecie sami zapoznać się z Lokim i zobaczyć na własne oczy ile warte są zapewnienia twórców.

Wiedźmin

Wiedźmin coraz bliżej!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wczoraj o godzinie 18.00 został ukończony tzw. 'master candidate' czyli wersja gry, która ma już za sobą betatesty i może pretendować do bycia już tą 'ostateczną'. Czy muszę tłumaczyć co to oznacza? Czas pożogi nadchodzi... Wiedźmin niedługo trafi na półki sklepowe!

EVE Online

EVE Online na Linuxa i Maca

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym CCP Games ogłosiło początek współpracy z TransGaming Inc. aby udostępnić EVE online – najsłynniejszego i najpopularniejszego MMORPGa w klimatach SF – na platformach linuksowych i macowych. Współdziałanie z inną firmą pozwoli jej twórcom za równo skupić się na rozwoju samej gry jak i na implementowaniu nowych technologii umożliwiających wsparcie dla innych systemów.

Wszystkich, którzy nie wiedzą czym jest EVE zapraszam na tą STRONĘ gdzie znajduje się pokaźne kompendium informacji i liczne screeny z gry.

Lineage Eternal: Twilight Resistance

Lineage 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wynika z doniesień, projekt Lineage 3 został obecnie zatrzymany, a wznowiony będzie w roku 2009. Premiera zaś planowana jest na rok 2011. Co do silnika gry: unreal engine nie będzie używany, programiści napiszą swój własny i nie będą się opierać na wspomnianym.

Wczytywanie...