Game Exe

Wesołego jajka!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji świąt Wielkanocnych w imieniu całej redakcji Game Exe życzę, wszystkim odwiedzającym nasz portal, zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt spędzonych w gronie rodziny, smacznego jajka oraz niesamowicie mokrego Dyngusa.

Game Exe

Frakcje i bestia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj mamy dla was kolejną dawkę artykułów. Dział o Gothic 3 powiększył się o tekst opisujący Frakcje występujące w grze. Drugi artykuł to poradnik o Demogorgonie, (z pozoru) ciężkim przeciwniku z Baldurs Gate II.

Mamy również przyjemność powitać nowego redaktora, malakazara, którego autorstwa jest nowy tekst o Demogorgonie. Życzymy powodzenia w pracy i dużo inwencji twórczej!

Gothic 3

Solucji ciąg dalszy...

Dodał: , · Komentarzy: 4

Zgodnie z daną wcześniej obietnicą, dodajemy resztę solucji gry Gothic 3. Pogubiłeś się w Varancie? Nie wiesz jak zaimponować klanom w Nordmarze? Dwa obszerne artykuły wszystko ci wyjaśnią. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Solucja do Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 2

Nasz serwis wzbogacił się właśnie o solucję do Obliviona! Masz jakiś problem? Świeżo upieczony cesarz Martin nie chce z tobą współpracować? Nie wiesz jak trafić do Raju? Czy może nie wiesz jak zamknąć Wrota Otchłani? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania!

World of Warcraft

WoW patch 2.0.12

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś w nocy na serwerach World of Warcraft pojawił się kolejny patch oznaczony numerkiem 2.0.12. Poprawia on tylko 7 ogólnych błędów, między innymi możliwość poznania swoich przeciwników na arenie czy wcześniejsze zaczęcie Eye of the Storm. O wszystkich poprawkach jak zawsze można przeczytać tutaj.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan: Hyborian Adventures

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Age of Conan: Hyborian Adventures pojawiły się dwie nowości. Pierwszą z nich jest trailer przybliżający nam klimat gry. Możemy ujrzeć w nim ośnieżone szczyty Eiglophian Mountains. Filmik jest do ściągnięcia np. z serwisu WorthPlaying -> KLIK (34,2 MB; 1:13).

Szczury uważane są przez większość ludzi za szkodniki. W Age of Conan będą całkiem niezłymi wrogami i dostarczą nam wiele godzin rozgrywki na wczesnych poziomach. Cóż, drugą nowością jest artykuł o szczurach... Co można napisać o tych zwierzątkach, widzianych niemal w każdym cRPG i MMORPG osadzonym w takim świecie? Przekonajcie się sami -> KLIK. Całość po angielsku.

[ EDIT ]

Cóż, cała szokująca prawda o plagach szczurów w świecie Conana okazała się tylko prima apilisowym żartem. Gratulujemy pomysłu :)

The Elder Scrolls IV: Oblivion

TES IV Construction Set 1.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bethesda Softworks wypuściła kolejną wersję edytora do Obliviona. Są w niej poprawione różne bugi oraz znalazło się miejsce dla kilku nowych opcji. Szczegółową listę wprowadzonych zmian można znaleźć tutaj. Edytor działa jedynie z wersją Obliviona na PC.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Nowe frakcje

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na europejskiej stronie WoW'a ukazały się opisy dwóch nowych frakcji: The Aldor i The Scryers.

Jeśli odpowiednio przysłużymy się którejś, to w zamian będziemy mogli wybrać sobie jakąś nagrodę. Mam także możliwość kupowania przedmiotów używając Tokenów, a nie tak jak to zwykle bywa, złotem.

Zapraszam do lektury :)

Diablo III

Diablo 3 tuż tuż?!

Dodał: , · Komentarzy: 15

W towarzystwie internautowych redaktorów krąży niepotwierdzona jeszcze informacja, jakoby Blizzard miał nas zaskoczyć i wydać dopracowane pod każdym względem Diablo 3 już w czerwcu. A więc nikt nie będzie marnował czasu na naukę, tylko będzie miał sposobność przemierzać nowy, cudowny, trójwymiarowy świat przygotowany przez twórców genialnego Diablo 2 i WoW'a. Teraz nic tylko czekać na potwierdzenie tych pogłosek przez panów z Blizzarda.

Wczytywanie...