Konwenty

Spotkaj znajomych na ConStarze

Dodał: , · Komentarzy: 2

ConStar 2007 już niebawem. Program jest złożony i zostanie przedstawiony na dniach. Tymczasem organizatorzy zapraszają na stronę konwentu, by przyjrzeć się prowadzącym w konkursie GRAMY!, poznać zestaw gier z Games Roomu, wspomóc warsztaty filmowe i, co najważniejsze, sprawdzić, gdzie znajdzie się oficjalna knajpka.

Organizatorzy proponują również udział w szynszylowej akcji "Spotkajmy się na ConStarze". Jej szczegóły znajdziecie tutaj.

Game Exe

Nowe szaty króla...

Dodał: , · Komentarzy: 20

Wychodząc z założenia, że to co dobre może być już tylko lepsze prezentujemy Wam nowy layout naszego serwisu. Drużyna redakcyjna wspomagana panią grafik (Faro N. Re) projektując nowy wygląd strony kierowała się przede wszystkim pragnieniem zwiększenia jej czytelności, usprawnieniem opcji przeglądania oraz... uch, ależ to strasznie nadęcie brzmi ;). Drodzy użytkownicy, mówiąc wprost: OTO PRZED WAMI NOWE I JESZCZE LEPSZE GAMEEXE.

Gothic 3

Gothicowy Fansitepack

Dodał: , · Komentarzy: 0

Piranha Bytes udostępniła Fansitepack, zawierający rzeczy, które mogą być przydatne dla stron fanowskich. W paczce są m.in. tekstury, przyciski, elementy zdobnicze oraz czcionka z Gothic 3. Warunkiem użycia tych elementów przez twórców strony jest wstawienie odpowiedniej adnotacji w widocznym miejscu serwisu.

Inne

Pompolic: Call of Heroes zmienia nazwę

Dodał: , · Komentarzy: 0

Produkcja, znana dotychczas pod nazwą Pompolic: Call of Heroes zmienia nazwę. Nowa brzmi Call of Heroes: Pompolic Wars.

Będzie to gra akcji z elementami RPG, osadzona w świecie fantasy, któremu grozi najazd demonicznych bestii. Jako silny wojownik, tudzież szybka amazonka będziemy musieli go uratować przed tymi krwiożerczymi stworami... Skąd my to znamy?

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage 2: The Chaotic Throne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnych serwerach Lineage 2 pojawiła się kolejna część gry, tym razem już szósta. Wszystkie poprzednie części gry miały w tytule "The Chaotic Chronicle", w szóstej zaś w tytule występuje "The Chaotic Throne", a pełna nazwa brzmi Interlude, która rozpoczyna serię "The Chaotic Throne". Wprowadza ona wiele nowych broni, miejsc, potworów oraz zadań. O wszystkich nowościach można przeczytać tutaj. Z tej również okazji na File Planet pojawił się Trial Lineage 2, pozwalający na grę przez 14 dni. Można go znaleźć tutaj.

Neverwinter Nights 2

NwN Patch 1.05

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rob McGinnis menedżer Obsidian Entertainment poinformował o pojawieniu się patcha oznaczonego numerkiem 1.05 do 2 części Neverwinter Nights. Poprawia on kilka rzeczy pod serwer multiplayer, toolset, skryptowanie. O wszystkich zmianach jakie wprowadza ta łatka można przeczytać tutaj.

Dawn of Magic

Demo Dawn of Magic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cenega umieściła na swojej stronie demo gry Dawn of Magic. Jak podaje: "Przypomnijmy, że utrzymana w duchu bestsellerowego Dungeon Siege produkcja studia SkyFallen Entertainment pozwoli graczowi wcielić się w postać jednego z potężnych magów i zadecydować o losie świata. Dawn of Magic wydane zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe informacje dotyczące daty premiery i sposobu wydania gry ujawnione zostaną już wkrótce." Demo znajduje się do pobrania tutaj.

Game Exe

Nowa recenzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zasoby strony powiększyły się o recenzję gry Dragonshard. Oto fragment:

Eberron. Era wojny. Zakon Płomieni i Jaszczuroludzie toczą wojnę o skupisko mocy: Serce Zimy. Waleczna Lady Marryn podąża na czele wojsk, aby zgłębić tajemnice swego pochodzenia i obdarzyć Zakon niezmierzoną potęgą, jaką kryje w sobie Eberron, jeden z najnowszych światów Dungeons&Dragons. W tym celu musi odnaleźć 4 portale, które umożliwią zasięgnięcie wiedzy Pradawnych. Ty zaś możesz wcielić się w nią bądź też w jednego z jej przyjaciół i pomóc im w osiągnięciu ich przeznaczenia. [Czytaj dalej...]

World of Warcraft

WoW: Patch 2.1.0

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard udostępnił trochę informacji dotyczących patcha 2.1.0 – The Black Temple. Razem z tym patchem zostanie wprowadzony łańcuch zadań, którego wykonanie pozwoli na zdobycie Nether Drake. Druidzi zdobędą możliwość na wykonanie questa na epicką formę latania. Wprowadzony zostanie także nowy latający mount. O wszystkim można przeczytać tutaj. Blizzard zamierza także wprowadzić kilka zmian w profesjach, o wszystkich można przeczytać tutaj.

Game Exe

Skradanie, kradzieże i... mody?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj mamy aktualizację dla złodziejów i nie tylko... Nasz dział o Oblivionie wzbogacił się o dwa artykuły. Pierwszy z nich to opis i solucja zadań dla Gildii Złodziei. Jeśli masz problem z którymkolwiek zadaniem, rzuć do niej okiem. Nie umiesz się skradać? To przejrzyj drugi dodany artykuł. Poradnik Skradania do Obliviona rozjaśni wam kwestię tej umiejętności oraz doradzi wam, jak z niej korzystać...

Trzeci tekst dotyczy modów do Baldurs Gate II. Mody, czyli z czym to się je wyjaśni wam czym są owe mody i jak z nich korzystać. Nasz nowy redaktor zapowiada również kolejne artykuły poświęcone większym i ciekawszym modyfikacjom do BG II.

To tyle na dzisiaj :)

Wczytywanie...