SpellForce 2: Władca Smoków

Firma JoWooD Productions oficjalnie zapowiedziała pierwsze rozszerzenie, do swej ambitnej hybrydy RTS oraz RPG – SpellForce 2. Dragon Storm, bo taką właśnie nazwę będzie nosić rozszerzenie, ma zapewnić graczom kilkanaście godzin dobrej zabawy, wprowadzając też nowe, jeszcze bardziej przerażające monstra do świata gry.

Dodatek da nam okazję wcielenia się w bohaterów walczących o magiczne portale, które są jedynym znanym połączeniem między rozdzielonymi wyspami Eo. Naszym zadaniem będzie znalezienie nowego źródła energii, które potrzebne jest to działania teleportów. Podczas gry odkryjemy starożytne runy, za pomocą których przejmiemy kontrolę nad dumną rasom smoków.

Powodem stworzenia dodatku jest wiele pozytywnych recenzji, które zyskała podstawowa wersja gry i ich średnia utrzymująca się w granicach 80% – 90%. Na SpellForce 2: Dragon Storm przyjdzie nam poczekać do zimy 2006r.

Titan Quest

Titan Quest – nowy patch na dniach

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma THQ na łamach serwisu "Titan Quest Vault", zapowiedziała że już za niedługo opublikują najnowszą łatkę do owej gry. Patch ma zlikwidować błędy natury technicznej, jakie pojawiają się w grze oraz dodanym do niej edytorze. Więcej informacji jak na razie nie ujawniono.

Guild Wars

Firma NCsoft, wraz z ekipą Arena.Net, zapowiedziała trzeci rozdział do gry Guild Wars. Nosi on nazwę Nightfall, a sami gracze będą mieli za niedługo możliwość przetestowania go, bo (jak sami twórcy mówią) wszedł on już w fazę beta testów.

Już od piątku, 28 lipca, o godzinie 9:01, każdy posiadacz Guild Wars i/lub Guild Wars: Factions będzie mógł wziąć udział, w otwartej becie Guild Wars: Nightfall. A co czeka na graczy? Fragment zupełnie nowego kawałka świata oraz szansa wypróbowania w akcji dwóch nowych profesji Dervish i Paragon (więcej o nowych postaciach w dalszej części newsa). To niewątpliwe święto dla fanów gry zakończy się w poniedziałek, 31 lipca, o godzinie 9:59.

World of Warcraft

Firma Blizzard uchyliła rąbka tajemnicy, w sprawie nowych możliwości jakie pojawią się w trybie PvP, za sprawą najnowszego patcha do World of Warcraft.

Wraz z nową łatką twórcy wprowadzą koncepcję tzw. "World PvP" i najwyższym priorytetem dla nich będzie rozpoczęcie wojny tam, gdzie było widać największe napięcia pomiędzy Hordą a Przymierzem. Mianowicie w dwóch lokacjach w Azeroth (Silithus i Eastern Plaguelands), pojawią się misję do wykonania dla obu stron konfliktu.

Guild Wars

Update w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 1

Nastąpił dość spory update w grze Guild Wars. Z Shing Jea Monastery usunięto Kwatermistrza Kagno u którego mogliśmy zdobyć maskę-pamiątkę. Osoby, które posiadają Guild Wats: Factions po rozmowie z Xunlai Representatives w Shing Jea Monastery lub Kaineng Center otrzymają specjalny schowek na materiały (postacie z trybu PvP będą mogły z nich korzystać w momencie, gdy uruchomimy je w grze PvE). Zaktualizowano też niektóre pancerze Wojownika i Mesmera (bonusy przez nie dawane dotyczą tylko konkretnego fragmentu, a nie całości). Uaktualniono też tarcze, zbroje i runy redukujące obrażenia. Kilka zadań zostało poprawionych, zmodyfikowana została mapa Burning Isle oraz pozmieniano współczynniki i działanie niektórych skilli.

Pełna lista zmian dostępna jest pod adresami:

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia – CD Projekt Red, twórcy Wiedźmina, ogłosili wyniki konkursu pt. "Wymyśl własnego NPC'a". Aby dowiedzieć się kto wygrał, uplasował się na drugim miejscu, bądź kogo wyróżniono, należy skierować się pod ten adres.

Dodatkowo nadesłane wizualizację postaci laureatów, zasiliły oficjalny dział FanArt.

Wczytywanie...