World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW: BC Informacje o rasach

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak podaje Blizzard im bliżej jesteśmy premiery World of Warcraft: Burning Crusade tym więcej informacji dotyczących dwóch nowych ras zostaje ujawnionych. W nadchodzącym dodatku, będzie możliwość grania klasą, która wcześniej nie była dostępna dla przeciwnych frakcji. Tak więc Krwawe Elfy będą mogły zostać Paladynami, a Dranei – Szamanami. Jak zwykle na takie okazje Blizzard otwiera nową informacyjną stronę, tak jest i tym razem.

Burning Crusade   Burning Crusade
Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Tym razem twórcy przygotowali coś dla ucha. Już dziś możecie posłuchać utworu "Ominous Place", który usłyszymy odwiedzając kilka tajemniczych lokacji w grze. Kompozytorem owej pieśni jest Adam Skorupa. Miłego słuchania ! ;)

Na dodatek dorzucono, ostatnią już część wywiadu z Michałem Madejem.

Hellgate: London

Dla wszystkich tych, którzy oczekują na premierę gry Hellgate: London, mamy wspaniałą wiadomość ! W dniu dzisiejszym firma Flagship Studios, oficjalnie uznała, pierwszą polską stronę poświęconą właśnie tej grze ! Na stronie znajdziecie mnóstwo interesujących informacji, aktualne newsy oraz najnowsze pliki.

Gorąco zapraszamy i gratulujemy sukcesu ;)

Stronę można znaleźć pod tym adresem: hellgatelondon.pl.

World of Warcraft: The Burning Crusade

BC: Latające mounty!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jedną z nowości, które pojawią się w dodatku do World of Warcraft – Burning Crusade będą latające mounty, które pozwolą graczom oglądać kontynent z zupełnie nowej perspektywy! Po zdobyciu 70 poziomu postać będzie w stanie posiadać takiego mounta, jednym z nich jest Nether Drake. Została przygotowana specjalna strona, na której można znaleźć jego opis. Do pobrania jest także Trailer przedstawiający mounta "w akcji".

World of Warcraft: Burning Crusade
Inne

Właśnie rozpoczęto pracę nad nową grą RPG, zainspirowaną filmową trylogią studia New Line Cinema – The Lord of the Rings: The White Council. Opowiadać ona będzie historię zaczerpniętą z książek "Władca Pierścieni" autorstwa J.R.R Tolkiena.

Celem gry będzie zdobycie statusu bohatera sprzymierzonego z "Białą Radą", w której zasiadają takie postacie jak: Galadriel, Elrond, Gandalf czy Saruman. Sama rozgrywka ma oferować pełną swobodę odkrywania świata Śródziemia, olśniewającą grafikę i możliwość wcielenia się w rasy: ludzi, elfów, krasnoludów i hobbitów. To wszystko ma wyznaczyć zupełnie nową jakość gier z gatunku RPG – tak przynajmniej obiecują twórcy. Ile z tych słów jest prawdą, dowiemy się nie wcześniej niż pod koniec 2007r.

Heroes of Might & Magic V

Pracownik firmy CD-Projekt ujawnił na jej forum dyskusyjnym, kilka informacji na temat zawartości najnowszej łatki do "Herosów". Co prawda ciągle nie wiadomo kiedy nastąpi premiera długo oczekiwanego patch'a, jednakże skoro podano już konkretne fakty na jego temat, to można spodziewać się jej lada chwila.

Wszystkich oczekujących aktualizacji lub ciekawych zmian w stosunku do rozgrywki, zapraszamy pod ten adres.

Wczytywanie...