Titan Quest

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt

"CD Projekt z przykrością informuje, że premiera gry Titan Quest opóźni się o tydzień. Powodem przesunięcia premiery jest chęć wydania tytułu zawierającego najnowsze poprawki.

Poprawki te zwiększają stabilność gry oraz eliminują występujące we wcześniejszej wersji błędy. Titan Quest zostanie wydany 11 sierpnia w wersji oznaczonej numerem 1.11.

Guild Wars

Nastał czas kiedy w końcu możemy się przekonać, jakie ciekawostki szykuję nam Arena.Net w kolejnym, drugim już dodatku do Wojen Gildii. Mianowicie dziś każdy posiadacz Guild Wars i/lub Guild Wars: Factions może wziąć udział w otwartej becie Guild Wars: Nightfall. Na graczy czeka zupełnie nowy kawałek świata oraz szansa wypróbowania w akcji dwóch nowych profesji Dervish i Paragon. Otwarte beta testy zostaną zamknięte w poniedziałek, 31 lipca, o godzinie 9:59.

Miłej zabawy ;)

Inne

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Poland:

"Mamy przyjemność poinformować, że znana jest już data premiery Age of Pirates: Opowieści z Karaibów – doskonałej gry RPG w pirackich klimatach. Produkcja studia Akella objęta została inicjatywą Rewolucja Cenowa, a wydana zostanie w wersji polskiej z napisami. Gra w sklepach pojawi się już 11 sierpnia 2006 roku w cenie 29,90 złotych!"

World of Warcraft

Blizzard banuje!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowano na oficjalnym forum WoW'a w tym temacie, liczba kont zbanowanych w czerwcu wyniosła (aż?) 59 tys. Zostały one zbanowane głównie ze względu na używanie programów ingerujących w grę, ułatwiających znajdowanie drogocennych przedmiotów oraz pieniędzy. Blizzard zwraca się również do graczy, aby wszelkie "oszukiwanie" zgłaszać gm'om w grze, albo na wysyłać dokładne informacje na adres hacks@blizzard.com.

Diablo II

Diablo II – polowanie na oszustów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Blizzard kontynuuje bitwę z nieuczciwymi graczami. Tym razem padło na Diablo II. Podtrzymując swoje twarde stanowisko w walce z hackami, zespół zablokował 30,000 cdkey'i do gry na zamkniętym battle.necie, a 35,000 kont zostało trwale zamkniętych, za używanie hacków lub cheatów podczas gry.

Osoby, dla których był to pierwszy raz, kara została nałożona czasowo, na okres jednego miesiąca. Reszta graczy, którzy byli już wcześniej przyłapani, utracili wszystko na zawsze.

Producent podkreślił, że nie będzie tolerował graczy, którzy w nielegalny sposób próbują ułatwić sobie zabawę. Poprosił także wszystkich graczy, mających jakąkolwiek styczność z oszustami, o zgłaszanie tego tutaj.

Wczytywanie...