World of Warcraft

Ciągłe sukcesy Blizzarda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Duma Blizzarda, gra World of Warcraft może poszczycić się największą popularnością wśród graczy MMORPG, już 2 miliony użytkowników płaci na bieżąco i gra na serwerach Blizzarda. Liczba ta stale rośnie i jak na razie popularność ani trochę nie spada. Na "WoW'ie" Blizzard bardzo ładnie się wzbogacił załóżmy że każdy z graczy (2 miliony) płaci co miesiąc za grę 12.99 euro...

Ultima Online

Nowy dodatek do Ultimy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Ultimy Online zaanonsowano nowy dodatek do UO, jego nazwa to Ultima Online: Mondain's Legacy. Mondain's Legacy to 7 dodatek do UO który do gry wniesie: nową rasę – elfy, nowych wrogów, nowe podziemia, nowe skille, nowy system questów i nowe przedmioty. Premiera przewidziana jest na 30 sierpnia tego roku.

World of Warcraft

Zasady przydziału honoru w WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard opublikował na europejskiej stronie World of Warcraft dość długi tekst, w którym wyjaśnia zawiłości działania systemu honoru w grze. Z pewnością zainteresuje on wszystkich graczy, dla których zasada jego działania ciągle jest niejasna. Znaleźć go można pod tym adresem.

Guild Wars

Polowanie na oszustów w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zespół odpowiedzialny za Guild Wars, pierwszą grę RPG ani-trochę-nie-MMORPG działającą tylko przez sieć i dostępną dla wielu graczy na raz, postanowił udowodnić, że walka z oszustami nie jest domeną wyłącznie Blizzarda. Zablokowali możliwość rozgrywki ponad stu użytkownikom i wprowadzili do swojego tytułu poprawki, mające utrudnić kolejne nadużycia. Zablokowani gracze używali tzw. botów, programów, które bez ich udziału zdobywały w świecie gry złoto i doświadczenie. Poza tym chcą tak zmodyfikować swój tytuł, by korzystanie z tego typu "ułatwień" nie było ani potrzebne ani skuteczne. Chodzi o to, by – jak mówią – najefektywniejszy sposób grania był jednocześnie tym, który daje najwięcej radości. Więcej o Guild Wars na GuildWars.com.

Fallout

Wieści z No Mutants Allowed

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie No Mutants Allowed, gromadzącym fanów obu Falloutów, umieszczono prawdziwą gratkę. Dokument, zawierający pełen projekt jednej z lokacji Van Burena, anulowanego projektu, który według powszechnych opinii miał być trzecią częścią postapokaliptycznej serii. Dla entuzjastów serii to lektura obowiązkowa. Plik o rozmiarze 4,6 MB ściągnąć można po odstaniu swojego w kolejce (niedługiej na szczęście) pod tym adresem: 3ddownloads.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Informacje O Bard's Tale PL

Dodał: , · Komentarzy: 0

W polskiej wersji gry The Bard's Tale, RPGa zaprojektowanego przez Braiana Fargo (twórcę serii Fallout i Baldurs Gate) usłyszymy dwóch doskonałych, polskich artystów – w roli narratora wystąpi Piotr Fronczewski, a w tytułowej roli Barda – Borys Szyc. Lokalizacja jest sporym wyzwaniem dla artystów, ze względu na jej specyfikę i niepowtarzalny humor, niezwykle zabawne akcenty oraz dużą ilość kwestii śpiewanych. Dzięki udziałowi panów Fronczewskiego i Szyca, polska wersja na pewno przypadnie do gustu graczom. The Bard's Tale będzie kosztowało 99 zł. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Wiedźmin

Wiedźmin na E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Każdy pewnie wie, że targi E3 w Los Angeles to największa impreza roku, na której przedstawiane są wszelkiego rodzaju nowinki sprzętowe i programowe z świata elektronicznej rozrywki. Impreza w tym roku odbyła się w dniach 17-19 maja, a co najważniejsze dla nas, była na niej gorąco przyjęta zapowiedź polskiej gry The Witcher. Otóż CD-Projekt, jak się przekonali zachodni dziennikarze, przez rok pracy nad Wiedźminem poczynił niemałe postępy. Uczestnicy wystawy mogli obejrzeć jak prezentuje się system walki, główna postać i grafika, która oczarowała nawet amerykańskich ekspertów, oraz wypytać o wszystko, przedstawiciela ekipy pracującej nad grą. Teraz zespół szykuje się do zbudowania fabuły (która ma ukraść z życia każdego gracza jakieś 70 godzin), a premiera zapowiadana jest na rok przyszły. Tymczasem na stronach zachodnich serwisów można znaleźć mnóstwo przychylnych recenzji, na temat tego, co do tej pory zostało pokazane. Np. w corocznym konkursie IGN na najlepiej zapowiadający się cRPG Wiedźmin zajął II miejsca, a wyprzedził go jedynie The Elder Scrolls IV: Oblivion. Oto niektóre z nich:

Wczytywanie...