World of Warcraft

WoW w telewizji!

Dodał: , · Komentarzy: 0

G4: Video Game Television przedstawił World of Warcraft w programie "Cheat". Filmik dostępny jest do ściągnięcia tutaj. Pokaz trwa około 5.30 min, jeżeli natomiast ktoś będzie miał ochotę obejrzeć pokaz w telewizji powinien wrzucić kanał G4 we wtorek 28 czerwca o godzinie 8.30 p.m. EST, 5.30 p.m. PST.

World of Warcraft

Jarmark w WoW!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W World of Warcraft wkrótce pojawi się nowa ciekawostka. Wędrowny jarmark Silasa Darkmoona, na którym zobaczyć będzie można cudowne i tajemnicze przedmioty z całego Azeroth. I chociaż na ogół jarmark przebywa w nieznanych miejscach, to od czasu do czasu natknąć się nań będzie można na lokacji Mulgore i w lesie Elwynn.

Jarmark

Na terenie jarmarku spotkać będzie można handlarzy, sprzedających niezwykle rzadkie przedmioty z najdalszych zakątków świata. Poza tym zaoferują bohaterom specjalne przedmioty i ekwipunek w zamian za różnego rodzaju potrzebne im surowce. Warto też wspomnieć, że na terenie całego świata porozrzucane zostały dziwaczne zestawy kart. Wybrańcy, którym uda się zebrać wszystkie, będą mogli wymienić je na jarmarku na wyjątkowo potężny sprzęt. Ostatnim (i kto wie czy nie najważniejszym) powodem odwiedzenia jarmarku mają być tanie trunki.

Jarmark Darkmoona trafi do gry wraz z najbliższym uaktualnieniem. A to co piszą o nim twórcy znaleźć można tutaj.

Guild Wars

Uaktualnienia w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zespół ArenaNET, odpowiedzialny za Guild Wars, zapowiedział nowe uaktualnienie do swojej gry. Wprowadzić ma ono nagrody za osiągnięcia w walkach między graczami. Ten nowy sposób pozyskiwania cennych przedmiotów czy zdolności pozwolić ma wszystkim na zabawę w sposób który im odpowiada.

W testowanym właśnie przez twórców systemie możliwe będzie odblokowywanie przedmiotów, run i zdolności dla postaci PvP poprzez zwycięstwa w pojedynkach z innymi graczami. Im ktoś będzie miał na tym polu lepsze osiągnięcia tym szybciej będzie mu szło odblokowywanie, ale całość pomyślana jest tak, by dawała możliwości rozwoju również mniej maniakalnym graczom.

Twórcy obiecują też, że nowy sposób na rozwój nie zastąpi całkowicie innych, a jedynie umożliwi graczom wybór preferowanego stylu zabawy. Dlatego też intensywnie testują oni swoje pomysły, starając się jak najlepiej je zbalansować. Prace potrwają jeszcze około tygodnia i właśnie po takim czasie możemy się spodziewać wejścia nowego elementu do gry.

Sacred

Opóźnienie permiery dodatku do Sacred

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mamy przyjemność ujawnić szczegóły dotyczące polskiego wydania długo oczekiwanego dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron – Sacred. W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł Sacred: Podziemia znajdziemy:

  • 2 płyty CD z polską wersją Sacred: Podziemia oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie mp3;
  • instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony);
  • kolorową mapę krainy Ankaria.

Dodatek Sacred: Podziemia pojawi się w sklepach 20 lipca, w cenie 69,90 złotych i w polskiej wersji językowej z napisami.

Hellgate: London

Zapowiedź Hellgate: London

Dodał: , · Komentarzy: 0

Hellgate: London to nowa gra akcji z elementami RPG, w której będziemy obserwować wydarzenia zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Nie sposób pominąć faktu, że Hellgate: London przygotowuje nie byle kto. Otóż szeregi utworzonego w 2003 roku zespołu Flagship Studios zasilają ludzie pracujący wcześniej w Blizzard North, a jego założycielem i szefem jest Bill Roper, jeden z głównych autorów i producentów serii Diablo.

Inne

NWN w specjalnej cenie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Game Exe dba o swoich użytkowników i o zdrowie ich portfela. Dlatego powiadamiamy, że Internetowy Sklep wirtus.pl rozpoczął kolejna fazę wyprzedaży gier. Tym razem padło na cRPG'i – i to tez najwyższej półki. Do kupienia są m.in.:

  • Edycja Kolekcjonerska The Elder Scroll III (Morrowind, Bloodmoon, Tribunal, mapa) – 29,99 zł
  • Neverwinter Nights Złota Edycja (NVN, Shadow of Undertide) – 69,99 zł
  • Gothic II Platynowa Edycja – 29,99 zł.
Diablo II

Turniej Diablo 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Klan Diablo 2 Wariors of Lost Kingdom planuje zorganizować turniej 4/4 z okazji swojego powstania... Termin turnieju nie został jeszcze określony, ale zapisać możecie się na tej stronie. Klan WoLK powstał z połączenia dobrze znanych teamów Legion Of Unborn Heroes (LoUH) i Brotherhood of Vizjerei (BoV)...

Inne

Dragonraja za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dragonraja Online 1.4 za darmo ! Już nie będziecie musieli co miesiąc odkładać pieniędzy ani prosić rodziców, aby Wam dali na abonament. Od teraz Dragon Raja jest absolutnie za darmo! Na oficjalnej stronie Dragon Raji dowiecie się jak założyć konto, skąd ściągnąć grę i obejrzycie sobie screeny.

Strona: www.dragonraja.com.my

Hasło do klienta 1.4: DXK4E-U2K9E-AFS8R-QMG56-ELK66

Konto: www.dragonraja.com.my/myacc_register.htm

Wczytywanie...