walizka
Game Exe

Konkurs Wyniki!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rozwiązaniem konkursu z przed kilku dni w którym pytaliśmy o polskiego dystrybutora gry Guild Wars poprawną odpowiedzią był cdprojekt. Spośród wszystkich osób które wysłały do nas odpowiedzi, zostały wylosowane trzy, do których trafią gry Guild Wars. Szczęśliwcy to:

  • Helvete
  • Osgaroth
  • Boromir

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej gry, a pozostałym życzymy szczęścia w następnych konkursach.

Książki fantastyczne

Nautilus 2005 – wyniki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłoszono zwycięzców tegorocznych Nautilusów. W kategorii powieść zwyciężyła książka "Boży bojownicy" Andrzeja Sapkowskiego, natomiast w kategorii opowiadanie tekst "2586 kroków: Wieczorne dzwony" Andrzeja Pilipiuka.

World of Warcraft

"Tip of the Day"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej europejskiej stronie World of Warcraft ukazał się nowy dział "Tip of the Day". Poświęcony on będzie specjalnie poradom i różnym ciekawostkom, dzięki którym łatwiej będzie fanom zorientować się w świecie Azeroth. Fani mogą zapisywać swoje własne spostrzeżenia na forum, a tipsy znajdziecie na oficjalnej stronie WoWa.

Neverwinter Nights 2

Pierwszy screenshot?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ostatnio postanowiłem poszperać troszeczkę na necie w poszukiwaniu jakiegoś srenn'a z NwN 2, którego autorzy zapowiadali najwcześniej na tegoroczne targi E3. Oczywiście słowo najwcześniej dawało dość marne szanse na powodzenie, ale jednak na jednej ze stron został przedstawiony rzekomo pierwszy screenshot z tejże gry. Jak się niestety (lub stety, bo screen nie prezentuje się najlepiej) później okazało był to prima aprilisowy żarcik. Miejmy nadzieję, że w oczekiwaniu na prawdziwe obrazki nie będziemy już więcej świadkami takich żartów.

Guild Wars

Polowania na oszustów cd.

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma ArenaNET, twórca kilka dni temu wydanej w Polsce gry Guild Wars, poinformowała o rozdanych banach dla osób, które wykorzystywały bug w grze do szybkiego nabijania poziomu doświadczenia. Owy błąd został już naprawiony.

Przypomina to trochę postawę firmy Blizzard wobec graczy na serwerach Battle.netu. I tak chyba powinno być, trzeba dbać o czystość i zachować przyjemność gry wszystkim graczom. Jednym słowem: grajcie uczciwie bo nigdy nie wiadomo czy ktoś wam nie patrzy na ręce ;).

EverQuest

Dodatek do EverQuest'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Sony zapowiedziała addon do znanego MMORPG'a EverQuest zatytułowanego Depths of Darkhollow. W dodatku pojawi się siedem nowych stref do zbadania opiewających w trzydzieści nowych unikalnych stworów, takich jak na przykład sporali, wilkołaki i gnomy clockwork's. Rozszerzenie wprowadzi też piętnaście nowych małych questów. Po raz pierwszy w EverQuest pojawi się możliwość zagrania jako stworzenia w nowych olbrzymich misjach. Addon zostanie wypyuszczony jako "digital download from the EverQuest Station". Dodatek do EQ będzie wypuszczony około września za cenę 29.99$. Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę everquest.station.sony.com.

Sacred

Dodatek do Sacred już wkrótce...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że na 20 lipca wyznaczona została data premiery dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron – Sacred. Pakiet noszący tytuł Sacred: Podziemia pojawi się w sklepach w przystępnej cenie 69,90 złotych w polskiej wersji z napisami...

Wczytywanie...