„Arcania: Gothic IV” – Edycja Kolekcjonerska jak marzenie

arcania: gothic iv, edycja kolekcjonerska

No i proszę, wygląda na to, że polski rynek wydawniczy powoli wychodzi z kryzysu. Oczywiście ceny gier są nadal zbójeckie i daleko im do standardów sprzed trzech lat, aczkolwiek pewne pozytywne sygnały powrotu do dawnych czasów, zostały poczynione. Chociażby takie Edycje Kolekcjonerskie, które w ostatnich miesiącach wywoływały raczej pusty śmiech, niż okrzyki zachwytu. Jednakowoż kilka tygodni temu Techland wymierzył mocny lewy sierpowy, swoim wydaniem „Drakensang: The River of Time”, a teraz CD Projekt odpowiada zaskakującym prawym podbródkowym, w postaci edycji specjalnej „Arcania: Gothic IV”.

Powiem szczerze, że stawiałem na to, że żaden dystrybutor nie powstanie po nokaucie, jaki zafundował Techland, a tutaj nie dość, że ktoś się podniósł z klęczek, to jeszcze wykonał ostrą ripostę. Jako konsumentowi, taka mordercza walka mi się bardzo podoba i nawołuję do zaostrzenia tego konfliktu!

Jak się zatem prezentuje ten róg obfitości?

arcania: gothic iv, edycja kolekcjonerska
  1. Ceramiczny kufel z „Tawerny pod Rozdartą Dziewicą”.
  2. Płyta DVD z grą „Arcania: Gothic IV”.
  3. Płyta CD z klimatyczną ścieżką dźwiękową z gry – 30 utworów.
  4. „Zasłyszane w Rozdartej Dziewicy" – zbiór 10 opowiadań.
  5. T-shirt z logo gry i wizerunkiem króla Rhobara III.
  6. Mapa Argaanii.
  7. Instrukcja do gry.
  8. 72-stronicowy art-book przedstawiający potwory, zwierzęta, postacie, stroje, budynki, broń oraz przedmioty.

Ile trzeba zapłacić za to cudo? 199,99 zł. Nie skłamałbym pisząc, że gdybym był fanem „Gothica”, to dwa razy bym się nie zastanawiał i już brałbym się za zamawianie pre-ordera.

Premiera 12 października 2010 roku. Cena edycji standardowej została ustalona na 129,99 zł (219,99 zł. na Xbox 360). Gra zostanie wydana w profesjonalnej, pełnej, polskiej wersji językowej.

Komentarze

0
·
Moim zdaniem EK Darkensanga jest lepsza od tej, niby tutaj też jest sporo gadżetów, które ogląda sie najwyżej raz. Podoba mi się kufel, jest naprawdę super, chętnie bym go odkupił (może na allegro da radę), co do reszty rzeczy to raczej zwyczajne dodatki.
0
Gość_mbwrobel* ·
Kurcze blade, tyle stuffu. Nie zapomnieli nawet płyty z grą do pudełka wrzucić. Za to mają u mnie plusa.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...