Kiedy zagramy w demo „Arcania: Gothic IV”?

1 minuta czytania

arcania: gothic iv

Jak się okazuje Reinhard Pollice nie kłamał i zapowiadana wersja demonstracja „Arcania: Gothic IV”, faktycznie ujrzy światło dzienne. Kiedy? 24 września, czyli za niespełna trzy tygodnie i na długo przed oficjalną premierą tytułu.

W lingwistę bawić się nie lubię, tym bardziej jeżeli w grę wchodzi tłumaczenie tych krzaczków z języka germańskiego, ale z tego co zrozumiałem, otrzymamy dokładnie ten sam materiał, który katowali goście Gamescom 2010. W skład dema wchodziły wtedy dwie pierwsze godziny gry, które składały się na samouczek oraz wybrane przygody na wyspie Feshyr. Nie trzeba być omnibusem, aby zgadnąć w jakim języku będzie wersja demonstracyjna, skoro informacja pojawiła się tylko na niemieckojęzycznej wersji strony. Słowniki w dłoń?

Oczywiście zasmakować owej próbki będą mogli wyłącznie posiadacze komputerów osobistych i konsoli Xbox360. Fani PS3 muszą uzbroić się w cierpliwość, przynajmniej do początku 2011 roku.

Komentarze

0
·
Jak dla mnie wszystkie dema śmierdzą kupą i są zawsze jednakowo niedorobione. To trochę tak, jakby mi ktoś zabierał talerz sprzed nosa po zjedzeniu trzech ziemniaków i ćwiartki schabowego, a po godzinie mówił, że na obiad jednak będzie kaszana w sosie grzybowym
0
·
Ano fakt, ale jeżeli ktoś nie ma pewności czy jego komputer udźwignie grę albo czy tytuł w magiczny sposób nie będzie wspomagał jego karty graficznej? Wtedy takie demo okazuje się zbawcze. Nie wspomnę już o tym, że można sprawdzić w jakimś stopniu zabugowanie gry, a pamiętając jaja jakie przyniósł "Gothic III" i dodatek, wersja demonstracyjna może rozstrzygnąć o zakupie produkcji
0
·
Czy ja wiem? Demo nigdy nie daje pełnej wiedzy o wymaganiach systemowych (choć zazwyczaj kiedy się ukazuje, to owe wymagania są już oficjalnie ogłoszone) ani o ilości bugów, bo będąc maciupeńkim wycinkiem całości jest na ogół zbyt wycyzelowane, by można było się w nim dopatrzeć całego spektrum syfu, którym poczęstuje nas pełna wersja.
0
·

Cytat

Demo nigdy nie daje pełnej wiedzy o wymaganiach systemowych (choć zazwyczaj kiedy się ukazuje, to owe wymagania są już oficjalnie ogłoszone)


Na jakiej podstawie tak uważasz?

Cytat

ani o ilości bugów, bo będąc maciupeńkim wycinkiem całości jest na ogół zbyt wycyzelowane, by można było się w nim dopatrzeć całego spektrum syfu, którym poczęstuje nas pełna wersja.


Tu się zgodzę, aczkolwiek jest pewien przedsmak np. system walki, interfejs czy jakieś błędy graficzne.

Poza tym przesadzasz, to w końcu próbka. Tak samo jak w przypadku szamponu czy maszynek do golenia wrzuconych do pisma - dają pewien obraz całości i są pewną obusieczną formą reklamy, która może skłonić do zakupu niezdecydowanego, ale też może go do niego zniechęcić.
0
·
Może. Dlatego ja nie zamierzam ryzykować zniechęcenia się do czegoś na podstawie okruszka ze stołu, dodanego do magazynu

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...