Aquaman

Aquaman 2 w produkcji

Dodał: , · Komentarzy: 0

Świetne wyniki finansowe na całym świecie to dostateczny powód do tego, by ponownie sfilmować przygody niepokornego władcy Atlantydy. Warner Bros. z pewnością wypuści sequel, ale reżyser nie zasiądzie do pracy, póki nie ujrzy odpowiedniego scenariusza.

aquaman

Chociaż "Aquaman" z pewnością nie jest idealnym filmem, to wcale nie przeszkadza mu w osiągnięciu finansowego sukcesu. Tylko 17 milionów dolarów przychodu mniej od lidera, czyli "The Dark Knight Rises", to wynik godny pozazdroszczenia. Nic więc dziwnego, że możemy spodziewać się sequela, jednak w tej kwestii reżyser ostudza emocje i sugeruje, że tylko dobry scenariusz skłoni go do pracy.

Aquaman

Aquaman – recenzja filmu

Dodał: , · Komentarzy: 3

Przepis na superbohaterski blockbuster? Szybko, czasami nawet za bardzo, do tego konieczne ratowanie świata i niekiedy w towarzystwie pięknej kobiety. "Aquaman" realizuje wszystkie sztandarowe punkty produkcji DC, dodając do tego hektolitry wody oraz sporą dawkę humoru. Czy to jednak wystarczy, aby w pełni wykorzystać potencjał nietypowej dla uniwersum postaci?

aquaman
Aquaman

Nowy trailer z Królem Siedmiu Mórz

Dodał: , · Komentarzy: 0

Premiera filmu "Aquaman" zbliża się wielkimi krokami, stąd nic dziwnego, że włodarze Warner Bros. nie przesypiają tego okresu i wypuścili kolejny materiał promocyjny. Jak we wzburzonej konfliktami wodzie poradzi sobie niepokorny Jason Momoa?

aquaman

Wszyscy fani filmów z superbohaterami nie powinni planować niczego ważnego tuż przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, bowiem 21 grudnia na ekrany polskich kin wejdzie film "Aquaman". Z tego też powodu dystrybutor postanawia zaostrzyć niemały już apetyt i wypuszcza nowy materiał, będący w istocie reklamą telewizyjną przygód Arthura Curry'ego i spółki.

Aquaman

Chociaż kinowe przygody mocno wytatuowanego władcy podwodnej Atlantydy nadejdą dopiero pod koniec tego roku, to i tak miło wiedzieć, że w filmie pojawi się polski akcent. Chodzi dokładniej o Natalię Safran, która wcieli się w rolę królowej ludu Fisherman.

aquaman

Jason Momoa dał się już poznać szerszej publiczności dzięki walce w ramach "Justice League", jednak na samodzielny film o tym władcy podwodnej Atlantydy przyjdzie nam trochę poczekać. Mimo to warto odnotować, że na ekranie ujrzymy także polski akcent, bowiem w rolę królowej ludu Fisherman wcieli się nasza rodaczka – modelka i aktorka Natalia Safran.

  • 1 strona
Wczytywanie...