Polski akcent w nadchodzącym Aquamanie

1 minuta czytania

Chociaż kinowe przygody mocno wytatuowanego władcy podwodnej Atlantydy nadejdą dopiero pod koniec tego roku, to i tak miło wiedzieć, że w filmie pojawi się polski akcent. Chodzi dokładniej o Natalię Safran, która wcieli się w rolę królowej ludu Fisherman.

aquaman

Jason Momoa dał się już poznać szerszej publiczności dzięki walce w ramach "Justice League", jednak na samodzielny film o tym władcy podwodnej Atlantydy przyjdzie nam trochę poczekać. Mimo to warto odnotować, że na ekranie ujrzymy także polski akcent, bowiem w rolę królowej ludu Fisherman wcieli się nasza rodaczka – modelka i aktorka Natalia Safran.

Z tym oglądaniem na ekranie to tak nie do końca prawda, bowiem aktorka będzie odpowiednio ucharakteryzowana, stąd niektórzy fani jej talentu mogą mieć problemy z rozpoznaniem swojej ulubienicy.

aquaman

Safran nie jest bynajmniej nowicjuszką w świecie show biznesu. Urodzona w Poznaniu, rozpoczęła karierę od tytułu Miss Wielkopolski w latach osiemdziesiątych, po czym zdecydowała się na karierę modelki oraz aktorki. Talent niewątpliwie miał swoje znaczenie w obsadzeniu tej roli, podobnie jak nazwisko męża, Petera Safrana, który całkiem przypadkiem ma wyreżyserować nadchodzące dwa obrazy z uniwersum DCEU, czyli "Shazam!" oraz właśnie "Aquaman".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...