Nowy trailer z Królem Siedmiu Mórz

1 minuta czytania

Premiera filmu "Aquaman" zbliża się wielkimi krokami, stąd nic dziwnego, że włodarze Warner Bros. nie przesypiają tego okresu i wypuścili kolejny materiał promocyjny. Jak we wzburzonej konfliktami wodzie poradzi sobie niepokorny Jason Momoa?

aquaman

Wszyscy fani filmów z superbohaterami nie powinni planować niczego ważnego tuż przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, bowiem 21 grudnia na ekrany polskich kin wejdzie film "Aquaman". Z tego też powodu dystrybutor postanawia zaostrzyć niemały już apetyt i wypuszcza nowy materiał, będący w istocie reklamą telewizyjną przygód Arthura Curry'ego i spółki.

Na nowym materiale zobaczymy oczywiście samego Arthura, w którego wcielił się Jason Momoa. Poza tym u jgo boku pojawią się także m. in Temuera Morrison (jako Thomas Curry) oraz Nicole Kidman, której przypadła w udziale rola matki – Atlanny. To nie koniec wielkich nazwisk, bowiem w obsadzie znaleźli się także Willem Dafoe czy Dolph Lundgren. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć wątku miłosnego, który zapewni nam Amber Heard i jej Mera.

Jak wspominaliśmy, polska premiera filmu 21 grudnia 2018r. Czy ktoś z was już planuje wybrać się do kina?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...