Forum zespołu Iron Squad i kolejna aktualizacja

1 minuta czytania

Zespół Iron Squad, aktualnie skupiający swoje siły nad pracami do spolszczenia gry Aion: The Tower of Eternity, w minioną już niedzielę poinformował o otwarciu oficjalnego forum grupy, na którym to każdy może wyrazić swoje uwagi w odpowiednich tematach. To nie wszystko, bo dla ludzi chcących pomóc w pracach nad spolszczeniem do wspomnianego już wcześniej tytułu i lubiących podszkolić swoją znajomość języka obcego przeznaczono specjalne subforum.

Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do dyskusji. Nie zniechęcajcie się brakiem postów, bo forum funkcjonuje dopiero od dwóch dni.

Kolejną wieścią pochodzącą prosto od zespołu Iron Squad jest aktualizacja spolszczenia do gry Aion: The Tower of Eternity. Tym razem przetłumaczeniu lub zmodyfikowaniu uległo ponad 350 zadań, 130 dialogów i 250 wpisów w słowniczku. Twórcy spolszczenia chwalą się również, że region o nazwie "Poeta" jest już w pełni przetłumaczony.

patronujemy

Poprawione zostały również nie wychwycone wcześniej błędy, a samo spolszczenie zostało przystosowane do klienta w wersji 2.1.0.7. Trzeba przyznać, że liczba zmian jest naprawdę imponująca. Zainteresowanych pobraniem najnowszej wersji spolszczenia odsyłam na specjalną podstronę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...