wampir_maskarada

Zdobycz - Polowanie #2

Zdobycz
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Nie uciekniesz. "Polowanie" trwa.

Drugi tom znakomicie przyjętego „Polowania”.

Gene i jego przyjaciele myślą, że są w końcu bezpieczni. To jednak tylko pozory. Wkrótce okazuje się, że polowanie dopiero się zaczyna.

"Trzymasz w rękach jedną z najbardziej błyskotliwych i oryginalnych książek jakie ostatnio czytałam. Andrew Fukuda stworzył obraz świata jednocześnie przerażający i fascynujący. Ta książka gwarantuje ci niejedną bezsenną noc!".

Richelle Mead, autorka bestsellerowej serii Akademia Wampirów

"Sam pomysł polowania przywodzi na myśl wydarzenia z „Igrzysk śmierci” – losowanie „szczęśliwców”, centrum treningowe, poleganie tylko na sobie, walka o przetrwanie".

Monika „Katriona” Doerre

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Lubicie, gdy bohaterowie są zwierzyną? Muszą uciekać przed wrogami, ile starczy im tchu, nie bacząc na zmęczenie, natarczywy głód i pragnienie? Na swoich karkach czują oddech ścigających, po czołach spływa im pot, a świat nie oferuje żadnej bezpiecznej i zarazem stałej kryjówki? Podobne wrażenia miała oferować „Zdobycz”, kontynuacja skądinąd całkiem dobrego „Polowania”. O ile w pierwszym tomie serii Andrew Fukudy akcja opierała się na aurze tajemnicy i nieustannego napięcia spowodowanego... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Polowanie
    #1 Polowanie
Wczytywanie...