„X-Blades” do nabycia w czasopiśmie Play

play pc

Już 16 grudnia (czwartek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy numer miesięcznika „Play”. Ponoć czytanie czasopism komputerowych w narodzie zamiera, toteż bez zbędnych ceregieli skupię się od razu na clou informacji, czyli pełnej wersji gry, jaką znajdziemy w środku. W końcu to właśnie ta część czasopisma ma moc przekonywania niezdecydowanych.

Choć z drugiej strony... „X-Blades” nie posądzałbym o posiadanie takich atutów. No chyba, że mówimy tutaj o „zderzakach” głównej bohaterki i jej roznegliżowanym ciele – daleko mi jednak do zarzucania naszym czytelnikom, wzdychania do garści pikseli.

Swoją droga tytuł przywołuje wspomnienia, bo jak nic przypomina mi słynne „Adidosy”, które swojego czasu schodziły jak na pniu, na słynnym Stadionie Dziesięciolecia. Niby dało się w nich w miarę wygodnie chodzić, ale to już nie ta klasa co porządne buty (szybko się dziadostwo rozklejało), że już nie wspomnę o obciachu spływającym na posiadacza takich cudeniek.

Generalnie ja tej gry nie polecę, ale z dobrego źródła wiem, że znajdzie się kilku amatorów mających chrapkę na akrobację Ayumi i jej silikonowe wdzięki. Stąd też ten cynk z mojej strony.

play pc Na DVD pełne wersje:
  • X-Blades.
  • Chrome: SpecForce.
  • Super Stunt Spectacular.
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Bulletstorm, Guild Wars 2, Test Drive Unlimited 2 .
  • Tematy numeru: Podsumowanie roku 2010, Co przyniesie 2011 rok.
  • Recenzje: Call of Duty: Black Ops, Mount & Blade: Ogniem i mieczem – Dzikie Pola, Tron: Evolution, Two Worlds II.
  • Publicystyka, retro, trendy.

Płyta DVD, cena 13, 90 zł.

Komentarze

0
·
Ta gra składa się w 100% z fanserwisu. Jeśli chcesz ponapierniczać, są lepsze tytuły, no ale cóż... Jaka gra, taka cena.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...