outpost2

World of Warcraft: Kronika. Tom II - World of Warcraft: Kronika #2

World of Warcraft: Kronika. Tom II
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

World of Warcraft: Kronika. Tom II – kolejna część wyjątkowej serii – opisuje starożytne dzieje Draenoru, ojczyzny orków i miejsca narodzin potężnej Hordy.

Ale to nie wszystko! W tej pasjonującej książce czytelnik znajdzie także nowe opowieści o decydujących wydarzeniach z przeszłości Azeroth; przeczyta między innymi o dramatycznych losach Strażnika Medivha, o Pierwszej Wojnie orków i ludzi, a także o zawiązaniu się Przymierza. Przepiękne ilustracje Petera Lee, Josepha Lacroix, Alexa Horleya, Wei Wanga i innych artystów ożywiają karty historii World of Warcraft, rozpalając wyobraźnię każdego fana niespotykaną szczegółowością.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Uniwersum Warcrafta to skarbnica przepełniona pięknymi oraz fascynującymi klejnotami, jakimi są opowieści o chwale i walce o to, co słuszne. Dzięki niemu fani otrzymali wiele obiektów – jeśli nie czci i uwielbienia, to chociaż pożądania. Jednym z ostatnich takich projektów jest cykl Kronik Warcrafta, którego celem jest uporządkowanie chronologii wydarzeń, mających miejsce w tym świecie. No a teraz w nasze ręce trafił właśnie drugi tom tej serii. Pierwsza księga kronik była poświęcona... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • World of Warcraft: Kronika. Tom I
    #1 World of Warcraft: Kronika. Tom I
Wczytywanie...