Wonder Woman: Ciało - Wonder Woman (Nowe DC Comics) #5

Wonder Woman: Ciało
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Wonder Woman pokonała Pierworodnego – dziecko Zeusa, a swego przyrodniego brata – by ratować potomstwo boga. Uratowała miliony istnień ludzkich. Wypełniła starożytną przepowiednię i rozpoczęła nową epokę. Poświęciła przy tym życie boga wojny, który był jej przyjacielem i nauczycielem. Teraz to Wonder Woman musi zostać boginią wojny i zająć miejsce Aresa na Olimpie.

Jednak wielu bogom i boginiom, których Diana nazywa rodziną, nie podoba się taki rozwój wydarzeń. Niezgoda, siostra Wonder Woman, pragnie zemsty za śmierć Wojny. Kasandra widzi w Wonder Woman i jej przyjaciołach klucz do Olimpu. A uwięziony Pierworodny nie spocznie, dopóki każdy mieszkaniec Olimpu nie padnie martwy, począwszy od Apolla, ostatniego, który zasiadł na boskim tronie.

Wojna to piekło, a wzgardzona Wonder Woman gorsza jest od samego diabła!

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Natura nie lubi próżni, zaś Olimp wolnych stołków, a takowy pojawił się niedawno po śmierci Aresa. Apollo ma jednak ciekawą kandydatkę na pozbycie się wakatu – Wonder Woman. Problem w tym, że sama zainteresowana nie przejawia w tej materii zbytniego entuzjazmu. Nominacja na boginię wojny nie przypadła Wonder Woman do gustu, ale to nie jej jedyny problem. Za śmierć Aresa pragnie zemścić się nie kto inny, jak Niezgoda, a pragnienie odwetu krąży też nieustannie po głowie Pierworodnego. A że... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Wonder Woman: Krew
    #1 Wonder Woman: Krew
  • Wonder Woman: Trzewia
    #2 Wonder Woman: Trzewia
Wczytywanie...