„Wojna na Północy” i europejska edycja kolekcjonerska

1 minuta czytania

Przyznam, że dość mocno psioczyłem na amerykańską edycję kolekcjonerską „Wojny na Północy” i po tych kilku dniach po ujawnieniu jej zawartości, gdy emocje już odrobinę opadły, nadal uważam ją za mocno rozczarowującą. Jasne, kunszt wykonania oprawy, stylizowanej na kołczan północnego łowcy, wciąż robi piorunujące wrażenie, ale nie jestem przekonany, czy jest wart wydatku rzędu 350 złotych. Tym bardziej, że reszta dodatków prezentuje marny poziom. Po cichu liczyłem, że Europejczycy otrzymają inne wydanie, choć moje nadzieje były wtedy płonne.

wojna na północy

Ech... czasem trzeba uważać na to, czego sobie człowiek życzy, gdyż konsekwencje takiej prośby mogą być dalekie od rezultatu, jaki przewidywaliśmy. Dzisiejszego dnia Snowblind Studios ujawniło wydanie kolekcjonerskie przeznaczone dla graczy ze Starego Kontynentu, które de facto różni się od tego, z czym mogliśmy zapoznać się w zeszłym tygodniu. Cóż, tak jakby. Doszło do pewnej drastycznej zamiany.

wojna na północy, edycja kolekcjonerska

Zatem czego możemy się spodziewać?

  • Gustownego, metalowego pudełka.
  • Figurki śnieżnego trolla.
  • Płyty „Inside Look: The Music of War in the North” zawierającej wywiady i nagrania z kompozytorem Inonem Zurem w „Abbey Road Studios” oraz ze specjalnego koncertu na targach E3 2011, wraz z trzema utworami ze ścieżki dźwiękowej gry.
  • Artbooka pełnego szkiców koncepcyjnych, ukazujących kluczowe postacie w grze, najgroźniejszych przeciwników oraz piękne krajobrazy północnej części Śródziemia.
  • Ekskluzywnego DLC – „Lothlórien”.

Cena? 89,90 € (około 359 złotych). Słowem, żenada (zestawienie cena/jakość pozostawia sporo do życzenia). To już wolałbym, aby dali ten cały kołczan – zdecydowanie praktyczniejszy gadżet.

„Wojna na Północy” trafi na półki sklepowe już tej jesieni.

Komentarze

0
·
Zgadzam sie sklad edycji kolekcjonerskiej-kiepski.Jak dl amnie to mogliby wywalic ten koncer z targow E3.plyty zawierajace wywiady i nagrania z kompozytorem,.Reszta spoko.Cena by z pewnosci spadla(200zl?),ale pewnie i tak troche byloby za malo tego.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...