wampir_maskarada

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Ocena użytkowników
7,67 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena

"Wojna na Północy" to próba opowiedzenia historii rozgrywającej się równolegle z wyprawą Drużyny Pierścienia. Trójka bohaterów – Farin, Eradan oraz Andriel – odkrywa obecność jednego ze sług Saurona – Agandaûra. Powiadamia o tym fakcie Aragona, który wysyła ich na przeszpiegi, aby odkryć plany jednego z najważniejszych dowódców wroga. Po drodze odwiedzimy wiele znanych miejsc, wliczając w to sławną siedzibę Elronda – Rivendell.

Gra została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o trybie współpracy, zaś przełączanie się pomiędzy bohaterami pozwala zróżnicować rozgrywkę oraz wyznaczyć funkcje w drużynie. Tytuł ten nie spotkał się z dużym odzewem, bowiem mechanika walki po pewnym czasie nużyła, zaś przeciętna już w chwili premiery grafika potrafiła razić na tle innych gier, które ukazały się w tamtym okresie. Mimo to "Wojna na Północy" pooostaje jedną z bardziej udanych gier w uniwersum wykreowanym przez Tolkiena.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Pomimo bycia niereformowalnym fanatykiem wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z "Władcą Pierścieni", jakimś cudem ominęła mnie premiera "Wojny na Północy" w 2011 roku. Chęci zagrania w ów produkt nie podsyciła nawet ekranizacja "Hobbita". Gra pozostałaby dla mnie pewnie wieczną niewiadomą, gdybym absolutnym przypadkiem nie zgarnął jej za grosze, w którejś z biedronkowych promocji. Kupując grę, nic o niej tak na dobrą sprawę nie wiedziałem i nie byłem pewien, czego się po niej spodziewać.... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Wideo Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe
  • System Operacyjny: Windows Vista®/ XP / Windows 7
  • Procesor: Intel Core2 Duo 2.4 GHz lub AMD 64 X2 4400
  • Pamięć: 2 GB RAM / 10GB wolnego miejsca na dysku
  • Karta Graficzna: 2006 lub późniejsza GeForce 8600 lub Radeon HD 2600
Wczytywanie...