„Wojna na Północy” w planie wydawniczym firmy Cenega

2 minuty czytania

Informacja prasowa

władca pierścieni: wojna na północy

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oznajmia, że „Władca Pierścieni: Wojna na Północy”, epicka gra Action-RPG oparta na serii kultowych powieści J.R.R. Tolkiena, zostanie wydana w roku 2011 na konsole PlayStation®3, Xbox 360® oraz PC z Windows.

Stworzony przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, „Władca Pierścieni: Wojna na Północy” łączy oryginalne elementy fabuły z dobrze znanymi wątkami z arcydzieła J.R.R. Tolkiena. Przełamując dotychczasowy schemat gier RPG osadzonych w realiach Śródziemia, „Władca Pierścieni: Wojna na Północy” wprowadza innowacyjny system rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc własną drużynę walczą z siłami Saurona na Północy.

“Władca Pierścieni: Wojna na Północy stanowi dojrzałą adaptację słynnej sagi z wiernymi obrazami bitew oraz całkowicie nowymi wątkami fabularnymi” – mówi Martin Tremblay, dyrektor Warner Bros. Interactive Entertainment. “Dzięki współpracy z wielokrotnie nagradzaną, złożoną z pasjonatów ekipą ze Snowblind Studios, chcemy pogłębić wrażenia rozgrywki RPG i stworzyć grę Władca Pierścieni, na którą fani czekali.”

“W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy ekipa Snowblind połączy Action-RPG dla zapalonych graczy z elementami fabuły i lokacjami wiernymi oryginalnemu Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena” – mówi Ryan Geithman, założyciel i szef Snowblind Studios. “Ta gra jest następnym stadium ewolucji gatunku RPG konsekwentnie tworzonego przez Snowblind w ciągu ostatnich lat. Gracze i fani doświadczą nowatorskiego podejścia do rozgrywki online co-op, które w sposób wyjątkowy i charakterystyczny dla Snowblind przejawia się w każdym aspekcie gry”.

władca pierścieni: wojna na północy

W grze „Władca Pierścieni: Wojna na Północy” gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości tworzenia postaci i kierowania jej rozwojem, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

Więcej informacji o grze „Władca Pierścieni: Wojna na Północy” znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...