Wilczy trop - Alfa i Omega #1

Wilczy trop
Ocena użytkowników
9.5 Średnia z 4 ocen
Twoja ocena

W stadzie wilkołaków Omega jest jak szaman wśród ludzi – ponad podziałami, rozgrywkami i wewnętrznymi walkami. Omega jest silna, niezależna i odważna. Jest siłą i harmonią swojego stada. Chyba, że zostanie przez to stado złamana. Wtedy przyniesie mu zagładę.

Anna Latham była rozsądną dziewczyną i nie wierzyła w istnienie wilkołaków. Do dnia, kiedy nie została brutalnie zaatakowana i przemieniona. Nowe życie okazało się czymś znacznie gorszym, niż najczarniejsze opowieści grozy.

Doprowadzona do skraju wytrzymałości dziewczyna robi coś, czego nigdy nie zrobiłby żaden wilkołak – łamie zakaz Alfy swojego stada. To jedno zdarzenie zmieni całe jej życie.

Wydaje się, że teraz wszystko się ułoży: koszmar stada z Chicago się skończył, u jej boku pojawił się Towarzysz, o jakim marzyłaby każda wilczyca a ośnieżone góry Montany zapraszają do radosnej gonitwy za zwierzyną.

Niestety, istnieją na świecie rzeczy straszniejsze od wilkołaka. I Anna za chwilę się o tym przekona.


"Briggs po mistrzowsku tworzy krwiste postaci, buduje napięcie i rozpędza akcję – wszystko, co najlepsze w urban fantasy".

Aneta Jadowska

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Lekturę nowej książki rozpocząłem w piątek i mniej więcej po tygodniu dotarłem na ostatnią stronę. To nieśpieszne tempo doskonale pasuje do "Wilczego tropu", bowiem trafiła mi się pozycja na swój sposób miła, niekonfliktowa, choć nad Wisłą melduje się po raz drugi. Cóż, musiałem zmierzyć się z zadaniem zrecenzowania pierwszego tomu serii, która pojawiła się na rynku w 2008 roku, a więc już jakiś czas temu. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie czas jest jedyną siłą zdolną pokonać wszystko,... czytaj dalej...

Inne wydania

  • Wilczy trop
    24 maja 2013
Wczytywanie...