outpost

Wielka Szóstka

Wielka Szóstka
Ocena użytkowników
8,67 Średnia z 6 ocen
Twoja ocena

"Wielka szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem.

Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi – nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem – tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów.

Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Czego potrzebuje współczesna animacja, by skraść serca odbiorców? Sympatycznego bohatera i jego uroczego kompana – to na pewno. Atrakcyjnej tematyki, która zaciekawi młodszych widzów – odhaczone. Może też humoru, bo dlaczego sięgamy po czystą rozrywkę, jeśli nie z chęci beztroskiego chichotu? No tak, jest jeszcze coś – szybko zmontowana sekwencja rodem z „Rocky’ego” w towarzystwie piosenki, która dudni w uszach długo po seansie. Wychodzi więc, że „Wielka Szóstka” to twór skrojony tak, by... czytaj dalej...

Obsada

Wczytywanie...