Wielka Szóstka

Wielka Szóstka
Ocena użytkowników
8.67 Średnia z 6 ocen
Twoja ocena

"Wielka Szóstka" to komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem.

Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi – nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem – tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów.

Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Czego potrzebuje współczesna animacja, by skraść serca odbiorców? Sympatycznego bohatera i jego uroczego kompana – to na pewno. Atrakcyjnej tematyki, która zaciekawi młodszych widzów – odhaczone. Może też humoru, bo dlaczego sięgamy po czystą rozrywkę, jeśli nie z chęci beztroskiego chichotu? No tak, jest jeszcze coś – szybko zmontowana sekwencja rodem z „Rocky’ego” w towarzystwie piosenki, która dudni w uszach długo po seansie. Wychodzi więc, że „Wielka Szóstka” to twór skrojony tak, by... czytaj dalej...

Obsada

Scott Adsit
Baymax (głos)
Ryan Potter
Hiro (głos)
Daniel Henney
Tadashi (głos)
T.J. Miller
Fred (głos)
Jamie Chung
To To (głos)
Damon Wayans Jr.
Wasabi (głos)
Genesis Rodriguez
Honey Lemon (głos)
James Cromwell
Robert Callaghan (głos)
Alan Tudyk
Alistair Krei (głos)
Maya Rudolph
Cass (głos)
Daniel Gerson
Sierżant przy biurku (głos)
Cam Clarke
Różne głosy (głos)
Terri Douglas
Różne głosy (głos)
Nicholas Guest
Różne głosy (głos)
Yuri Lowenthal
Różne głosy (głos)
Stan Lee
Ojciec Freda (głos)
Wczytywanie...