wampir_maskarada

Wąż wśród cierni - Crispin Guest. Kroniki Ogara #2

Wąż wśród cierni
Ocena użytkowników
8,5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Nie ma już nic. Został mu tylko honor.

W oberży znaleziony zostaje zabity mężczyzna. Do zabójstwa przyznaje się niespełna rozumu służąca. Mężczyzna jest członkiem francuskiego poselstwa, które w geście dobrej woli przywozi królowi Anglii, Ryszardowi niezwykłą relikwię – Cierniową Koronę. Wszystko wskazuje na to, że zabójstwo jest elementem spisku, którego celem jest zamach na angielskiego władcę.

Przeszkodzić zamachowcom może tylko Crispin Guest, zwany Ogarem. Dawny rycerz, który stracił wszystko za udział w spisku przeciw królowi. Czy uda mu się uratować królestwo, zemścić na dawnych wrogach i odzyskać dobre imię?

Niebo sprzyja tym o czystym sercu.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Wąż wśród cierni" to kontynuacja bardzo dobrej "Zasłony kłamstw", która wyszła spod pióra Jeri Westerson. Moje minimalne wymagania dotyczące drugiej części serii "Crispin Guest. Kroniki Ogara" to dorównanie pierwszej. Czy się udało? Do Crispina Guesta przychodzi kobieta, oskarżająca się o zamordowanie mężczyzny. Niestety, sprawa nie jest prosta, gdyż owa osoba jest upośledzona, co pozwala tropicielowi uważać, iż zabójcą jest kto inny. Wszystko jednak komplikuje się jeszcze bardziej, gdyż... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Zasłona kłamstw
    #1 Zasłona kłamstw
Wczytywanie...