Wasteland 2

Zgarnij Wasteland 2 za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 3

Okazało się, że święty Mikołaj przyszedł w tym roku dwa tygodnie wcześniej. I nie przyszedł sam, ale zgarnął do pomocy świętego Izydora z Sewilli. Skutkiem tego jest możliwość zdobycia na serwisie gog.com "Wasteland 2: Director's Cut" i oryginalnej wersji "Wasteland 2". Oferta trwa tylko przez dwa dni więc lepiej się pośpieszcie.

wasteland 2,wasteland 2: director's cut
Wasteland 2

Grafika Wasteland 2: DC różni się od pierwowzoru

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na YouTube za sprawą użytkownika Rob Cram pojawił się film porównujący oryginalną grafikę gry "Wasteland 2" oraz wersji "Director's Cut" tegoż tytułu na PC i Xbox One. Najbardziej w oczy rzuca się oczywiście zmiana kolorystyki pomiędzy poszczególnymi wersjami, ale różnic jest nieco więcej. Na co wy szczególnie zwracacie uwagę? Czy grafika w ogóle jest dla was istotna?

wasteland 2

Materiał wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wasteland 2

Wasteland 2 w wersji reżyserskiej już jest

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dostępna jest już rozszerzona, reżyserska wersja gry "Wasteland 2". Edycja ta przyniosła trochę zmian względem podstawowej edycji, a także dodała nieco treści zupełnie nowej. Co ciekawe, wszyscy, którzy posiadają oryginalną wersję tytułu, będą mogli pobrać "Director’s Cut" zupełnie za darmo. Platformy GOG.com oraz Steam oferują już taką możliwość.

wasteland 2
Wasteland 2

Wasteland 2: Director’s Cut na zwiastunie

Dodał: , · Komentarzy: 1

W sieci za sprawą studia inXile Entertainment pojawił się film promocyjny dla rozszerzonej wersji gry "Wasteland 2" z podtytułem "Director’s Cut". Producent i reżyser owego tytułu, Brian Fargo, opowiada w nim o nowościach i zmianach jakie uświadczymy w nowej wersji. Skupia się on głównie na naszej drużynie oraz taktykach dostępnych podczas zabawy.

wasteland 2
Wasteland 2

...a dokładnie rzecz biorąc posiadacze Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli wejść w skórę Strażników Pustkowi już 13 października. Tytuł doczekał się znaczących usprawnień od czasu swojej premiery na komputerach osobistych, w tym świeżego silnika Unity 5 (gwarantującego bogatsze doznania wizualne) oraz odświeżenia kampanii fabularnej za pośrednictwem zupełnie nowych opcji dialogowych, a także większej elastyczności w kwestii modyfikacji statystyk członków naszej drużyny.

wasteland 2

Warto zaznaczyć, że miłośnicy PC nie muszą spoglądać z zazdrością na konsolowców, ponieważ wszystkie nowości zawarte w wydaniu "Director's Cut", zostaną udostępnione każdemu wcześniejszemu nabywcy gry poprzez darmową łatkę, najprawdopodobniej tego samego dnia. Nic tylko czekać.

Wasteland 2

Już latem bieżącego roku do sklepów trafi gra "Wasteland 2" w edycji Game of the Year. Będzie to rozszerzona wersja oryginału zawierająca wiele poprawek zasugerowanych przez społeczność graczy. Bardzo miłym ukłonem w stronę wiernych fanów jest to, że wszyscy, którzy zakupili edycję z zeszłego roku, otrzymają wszystkie poprawki i udogodnienia z GotY w darmowych patchu.

wasteland 2
Wasteland 2

Wasteland 2 zmierza na Xbox One

Dodał: , · Komentarzy: 0

Słyszycie ten huk? Zgadza się. Właśnie upadła kolejna twierdza "Wspaniałej Pecetowej Rasy Panów".

wasteland 2

Podczas imprezy Microsoft GDC, przedstawiciele korporacji z Redmond oficjalnie ujawnili, iż ten postapokaliptyczny tytuł trafi na konsolę Xbox One. Wszystko wskazuje więc na to, że szumna aktualizacja silnika graficznego i transfer na Unity 5, nie był jedynie pięknym ukłonem w stronę nabywców produkcji, lecz również służył czemuś znacznie większemu.

Wasteland 2

Skąd te błędy w spolszczeniu Wasteland 2?

Dodał: , · Komentarzy: 1

Graliście już w "Wasteland 2"? Według wielu polskich recenzentów, lokalizacja gry wykonana przez firmę Cenega jest niedopracowana i zawiera wiele błędów, wśród których znalazła się nieodpowiednia składnia czy zła odmiana słów. Co ciekawe, okazuje się, że problemy zrodziły się nie tylko w polskiej wersji gry.

wasteland 2

Nasz wydawca postanowił jednak odpowiedzieć na zarzuty recenzentów i wyjaśnić, skąd wziął się problem. Oficjalny komunikat Cenegi znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wasteland 2

Premiera Wasteland 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

19 września to dzień premiery gry "Wasteland 2", będącej dziełem twórców kultowego "Falouta". Za produkcję odpowiada studio InXile, założone przez Briana Fargo – twórcę pierwszej części "Wasteland" oraz samej serii "Fallout". Warto przypomnieć, że tytuł został sfinansowany dzięki kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter.

wasteland 2

Pamiętacie oczywiście, że tylko i wyłącznie w pierwszym, limitowanym nakładzie wydania premierowego gra dostępna jest w ekskluzywnej Edycji Strażnika? W rozwinięciu newsa możecie przeczytać o jej zawartości.

Wczytywanie...