Wasteland 2 » Newsy

Impreza E3 2019 zaskakuje nas coraz bardziej. Po trailerze "Cyberpunku 2077" z Johhnym Reevesem i wycieczce po Halcyonie z "The Outer Worlds przyszedł czas na próbę firmy inXile Entertainment. Parę miesięcy temu gigant z Redmont wykupił studio Briana Fargo co nie spotkało się z przychylną reakcją części graczy, którzy uznali to za zdradę ideałów i sprzedanie się korporacjom, które Fargo krytykował. Czy to wszystko wyszło inXile na zdrowie? Przekonajcie się zwiedzając Colorado z znanym z poprzednich części wesołym pijaczkiem Scotchmo.

wasteland 3

Briana Fargo pasjonatom komputerowych gier fabularnych nie trzeba przedstawiać. Założyciel kultowego studia Interplay, który maczał swoje palce przy takich projektach jak "Fallout", "The Bard's Tale" czy "Baldur's Gate", ogłosił zamiar przejścia na branżową emeryturę. Developer rozpoczął swoją przygodę przy tworzeniu gier w 1981 roku i jest jednym z ostatnich starych wiarusów, którzy są nadal aktywni w świecie elektronicznej rozrywki.

brain fargo

Obecnie szef studia inXile sprawuje pieczę nad "The Bard's Tale IV", a także "Wasteland 3" i to właśnie po premierze tego ostatniego projektu ostatecznie pożegna się z branżą.

Nasz ostatni update dotyczy zrealizowanych oraz wyznaczonych celów zbiórki oraz skupiających społeczność Zadań Strażników.

wasteland 3

Nasz czwarty update jest trochę krótszy niż jego poprzednicy, jednak zawarta w nim klimatyczna historia wynagradza to z nawiązka. Przedstawia ona z pewnością najpotężniejszą frakcję post nuklearnego Kolorado, Sto Rodzin oraz ich przywódcę znanego jako Patriarcha wraz z jego długą i brutalną drogą do władzy.

wasteland 3

Trzeci update zostanie poświęcony naszej bazie znanej jako Kwatera Strażników. W porównaniu do poprzednich części nie służy tylko do rekrutowania nowych członków i podejmowania kolejnych misji. Jej udział w historii będzie znacznie głębszy i bardziej rozbudowany.

wasteland 3

Druga część naszego update'u będzie dotyczyła jednej z frakcji, które napotkamy w grze. Kościół Uświęconej Eksplozji to fanatyczna sekta, czcząca coś co wygląda na schwytaną reakcję nuklearną. Pełny raport Strażników opisujący spotkanie z nimi (oczywiście odpowiednio ocenzurowany) znajdziecie w rozwinięciu newsa.

wasteland 3

Ponad tygodniowe śledzenie figowej strony "Wasteland 3" pozwoliło nam na zebranie NAPRAWDĘ OGROMNEJ ilości informacji dotyczących nowego projektu Briana Fargo. Nie będzie przechwałką jeśli powiem, że ilość tekstu bez problemu zapełniła by kilka stron A4. Jeżeli jesteście ciekawi informacji dotyczących trybu multiplayer, frakcji, samochodu-towarzysza Jutrzenki, broniach tworzonych przy wsparciu sponsorów, bazie Strażników oraz pokrytego lodem Kolorado zapraszam do rozwinięcie newsa. Pierwsza część będzie dotyczyła trybu multiplayer.

wasteland 3
Wasteland 2

Wasteland 3 ufundowane w ciągu trzech dni

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 10 października 2016 · Komentarzy: 2

Prawdopodobnie właśnie pobito w pierwszy growy rekord serwisu Fig. 2,75 miliona dolarów potrzebnych na produkcję "Wasteland 3" zostało uzbierane w przeciągu trzy dni. To trochę dłużej niż ufundowane w mniej niż dwa dni "Wasteland 2", ale w przypadku poprzedniczki wymagana kwota wynosiła tylko 900 000 dolarów. Do końca zbiórki został jeszcze miesiąc, więc Brian Fargo i studio InXile Entertainment wyznaczyli cele dodatkowe i podziękowali fundatorom za wsparcie.

wasteland 3

Studio inXile ogłosiło, iż rozpoczęło prace nad trzecią częścią serii "Wasteland". Tym razem możemy liczyć na zmianę scenerii, bowiem gracze wyruszą do mroźnych rejonów stanu Kolorado.

wasteland 3

Na drugą odsłonę serii fani musieli czekać prawie dwadzieścia lat, więc w przypadku trójki można mówić o sporym postępie. Począwszy od 5 października, gracze będą mogli wpłacać pieniądze na konto projektu, bowiem i tym razem studio zamierza skorzystać ze wsparcia na łamach serwisu Fig.co

Wasteland 2

Grafika Wasteland 2: DC różni się od pierwowzoru

Dodał: Wolvertino, poniedziałek, 19 października 2015 · Komentarzy: 0

Na YouTube za sprawą użytkownika Rob Cram pojawił się film porównujący oryginalną grafikę gry "Wasteland 2" oraz wersji "Director's Cut" tegoż tytułu na PC i Xbox One. Najbardziej w oczy rzuca się oczywiście zmiana kolorystyki pomiędzy poszczególnymi wersjami, ale różnic jest nieco więcej. Na co wy szczególnie zwracacie uwagę? Czy grafika w ogóle jest dla was istotna?

wasteland 2

Materiał wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wczytywanie...