Wasteland 2 doczeka się kilku znaczących zmian

1 minuta czytania

Od premiery gry "Wasteland 2" minęło już sporo czasu, jednak studio inXile Entertainment nie osiadło na laurach i postanowiło po raz kolejny zaktualizować swoje dzieło. Najnowszy patch doda sporo nowości, o których piszemy w rozwinięciu newsa.

wasteland 2

Po zainstalowaniu najnowszej łatki, gracze korzystający z wersji gry przeznaczonej na komputery Mac lub systemy operacyjne Linux, będą mogli zdobywać steamowe osiągnięcia podczas zabawy. Ponadto naprawionych zostanie wiele mniejszych błędów, wszystkie wersje językowe gry otrzymają swoje aktualizacje, a interfejs gracza doczeka się pewnych zmian wizualnych.

To jednak nie wszystko, bowiem w serwisie Kickstarter ukazała się informacja, że "Wasteland 2" zostanie przeniesione z silnika Unity 4.5 na Unity 5. Dla graczy oznacza to przede wszystkim wiele nowych, lepszych narzędzi moderskich. Wiadomo również, że gra skorzysta z Physically Based Shading, czyli – w wielkim skrócie – stanie się ładniejsza. Już dziś wiemy, że planowane są pewne zmiany w rozgrywce, ale nie znamy szczegółów na ten temat.

Źródło: www.kickstarter.com

Komentarze

0
·
Czemu nie mogą zrobić w grafice izo w2
0
·
Wypadnie drugą recenzję napisać.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...