Virion. Szermierz już w przyszłym miesiącu

1 minuta czytania

Jak donosi wydawca, czyli Fabryka Słów, czwarty i zarazem ostatni tom serii książek opisujących brutalną i nieubłaganą przemianę Viriona w szermierza natchnionego, którego poznaliśmy przy okazji serii "Achaja", zadebiutuje pod koniec przeszłego miesiąca.

virion

Powoli zbliżamy się końca przygód naiwnego, ale szalenie zdolnego Viriona, który przeszedł długą drogę od czasu, gdy jako chłopak szybko musiał uchodzić z domu i szukać szczęścia w drodze. Ściagany przez łowców nagród, wciąż podróżuje z niezawodną Niki, jednak nic nie trwa wiecznie. Fabryka Słów 27 listopada wyda "Szermierza", czym zamierza zakończyć tetralogię o szermierzu natchnionym.

Opis wydawcy, którzy znajdziecie także na naszej podstronie, jak zwykle nie zdradza zbyt wiele. Przez poprzednie tomy główny bohater i jego pośpiesznie pozszywana kompania wciąż uciekają, stąd też chyba przyszła pora, by pokazać wrogom, że nie bez powodu o Virionie zaczęły krążyć niezwykle krwawe legendy.

Podobnie jak poprzednie tomy, także i tym razem dostaniemy miękką oprawę broszurową. Wydawca milczy w kwestii ilości stron, ale przedpremierowe egzemplarze możemy kupić mniej więcej za 35 złotych. Przypomnijmy, że poprzednik, czyli "Adept", został wyceniony w chwili premiery na niespełna 40 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...