wampir_maskarada

Tymek i Mistrz. Tom 3 - Tymek i Mistrz #3

Tymek i Mistrz. Tom 3
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Trzeci i ostatni tom zbiorczego wydania humorystycznej serii fantasy.

Znajdą się w nim odcinki publikowane po raz pierwszy, te, które powstały już po zamknięciu „Komiksowa” – przeznaczonego dla młodych czytelników dodatku do „Gazety Wyborczej”.

To tam komiks „Tymek i Mistrz” ukazywał się przez lata i zyskał sobie status serii kultowej. Opowieści o wielkim czarodzieju i jego niesfornym uczniu publikowane były też w legendarnym francuskim magazynie „Spirou”, znaleźć je można również w… szkolnych podręcznikach do języka polskiego!

Roztargniony Mistrz i rezolutny Tymek na setkach stron przeżywają niesamowite przygody. Podróżują w czasie i przestrzeni, stawiają czoło duchom, wampirom i potworom, a przede wszystkim konkurencyjnej parze czarodziej – uczeń. Zły Psuj i jego pomocnik Popsuj napsują naszym bohaterom trochę krwi, ale połączenie inteligencji Mistrza i sprytu Tymka pomoże im wyjść cało z wszelkich opresji.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wydawnictwo Kultura Gniewu zdecydowało się wydać w zbiorczej wersji przygody Tymka i Mistrza, które przez lata można było czytać w "Komiksowie" – dodatku do "Gazety Wyborczej". Niezwykłych epizodów z dwójką bohaterów wystarczyło na trzy tomy – pierwszy i drugi już recenzowaliśmy, przyszedł więc czas na ostatni. Koncepcja na historie nie uległa zmianie. W przypadku komiksu duetu Leśniak – Skarżycki trudno mówić o rewolucji czy nawet ewolucji. I nie można mieć im za tego za złe, ponieważ... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Tymek i Mistrz. Tom 1
    #1 Tymek i Mistrz. Tom 1
  • Tymek i Mistrz. Tom 2
    #2 Tymek i Mistrz. Tom 2
Wczytywanie...