Pierwsze fabularne DLC do Torment: Tides of Numenera już dostępne

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Torment: Tides of Numenera zyskał uznanie krytyków. Światowy wydawca gry – Techland, oraz studio inXile Enterteiment, nadal dokładają jednak starań, by produkcja była rozwijana. Na rynku debiutuje właśnie pierwszy fabularny dodatek. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie nowego kompana. DLC doczekało się również swojego zwiastuna.

torment: tides of numenera

„Sługa Nurtów” zawiera elementy, których fani domagali się od momentu lutowej premiery gry.

W skład omawianego, darmowego dodatku wchodzą:

  • Oom (towarzysz „Zabawka”) – Oom to żywy i na dodatek niezwykle lojalny artefakt minionego świata. Jako zmiennokształtny strażnik jest w pewien sposób powiązany z Nurtami, a dzięki temu również Ostatni Porzucony odczuwa z nimi silniejszy związek. Ów tajemniczy wpływ stanowi jedną z tajemnic do rozwikłania. Oom jest niemy, jednak jego myśli układają się w osobliwą plątaninę nieznanych metafor. Niepozorny z wyglądu kompan odegra w twojej historii ważną rolę i posłuży jako motywacja do głębszego zrozumienia Nurtów, a to z kolei pozwoli odkryć sekrety dawno zapomnianej przeszłości.
  • Obszerny Kodeks (Voluminous Codex) – wielotomowa, cyfrowa encyklopedia. Dziewiąty Świat to ogrom i niespotykane bogactwo ekscytujących tradycji oraz postaci. Obszerny kodeks stanowi swoisty zapis dziejów podróży gracza. Lektura kolejnych wpisów, pojawiających się w miarę postępów w grze, pozwala poszerzyć wiedzę na temat odwiedzanych miejsc i napotkanych istot.

Komentarze

0
·
Bardzo miło ze strony inxile, że poprawiają tormenta nadal, ciekawe czy doczekamy sie 9 towarzyszy, bardzo chciałbym aby tak było. DLC do tormenta chyba nie ma co śnić raczej ;/

A podstawowa wada gry, czyli wątek główny dalej leży i kwiczy

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...