inXile Entertainment ulepsza Torment: Tides of Numenera na konsole i PC

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Torment: Tides of Numenera, kierowanego przez Briana Fargo studia inXile Entertainment, izometryczny RPG, nawiązujący do złotej ery gatunku – podbił serca rzeszy graczy i znalazł uznanie w oczach recenzentów. Deweloperzy cały czas pracują nad ulepszeniem gry. Efekty tej pracy widać w pierwszym popremierowym patchu.

torment: tides of numenera

Poprawka o numerze 1.0.2 wnosi szereg usprawnień w rozgrywce, zadaniach i konwersacjach, interfejsie użytkownika, oprawie dźwiękowej, grafice oraz stabilności kodu. Poprawiono m.in. optymalizację gry i polską lokalizację, dostosowano ilość przeciwników w niektórych potyczkach tak, by przebiegały sprawniej i wyeliminowano błędy prowadzące do sporadycznego zawieszanie się programu.

"Od czasu premiery Torment: Tides of Numenera pracowaliśmy bardzo ciężko, aby oczyścić grę z błędów, które wskazywała społeczność zgromadzona wokół gry oraz media. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać na wszystkich platformach, co pozwoli fanom Tormenta czerpać jeszcze większą przyjemność z gry." – komentuje szef studia InXile, Brian Fargo.

Komentarze

0
·
Ciekawe czy doczekamy się przywrócenia wyciętej zawartości, choćby towarzyszy -,-
0
·
Doczekamy, pracują obecnie nad przywróceniem Ooma.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...