dziki_lad

Premiera pudełkowej wersji Torchlight II już 05.10.2012

2 minuty czytania

Informacja prasowa

tochlight ii, odkładka

Cenega, oficjalny partner firmy Runic Games w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że już 5 października w sklepach dostępne będą pudełka z drugą częścią Torchlight – fantastycznej gry action-RPG twórców legendarnego Diablo.

Torchlight II zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,99 PLN. Cyfrowe wydanie Torchlight II jest również dostępne w sklepie muve.pl w cenie 69,99 PLN – jest to obecnie najbardziej atrakcyjna cenowo oferta na rynku.

Przed laty bohaterowie Torchlight ocalili swą osadę od zagłady. Źródło mocy pierwotnego zła dostało się jednak w niepowołane ręce, grożąc zachwianiem delikatnej równowagi sześciu żywiołów. Będąc świadkiem przerażającej skali nadchodzącego zniszczenia, postanawiasz ruszyć na wyprawę, której celem jest zdemaskowanie potężnego przeciwnika i pokrzyżowanie jego krwawych planów. Przemierzysz trawiaste stepy, piaszczyste pustynie i nawiedzone ruiny krasnoludzkich miast, zanim zstąpisz do potwornego królestwa, nietkniętego stopą śmiertelników od tysiącleci…

Trochlight triumfalnie powraca! Genialna gra RPG akcji, laureat wielu nagród, między innymi Debiutu Roku 2009, znów zagości w naszych domach. Torchlight II wyjdzie spod palców ludzi, który brali udział w tworzeniu tak znanych tytułów jak Diablo, Diablo II, Mythos oraz Fate. Druga odsłona Torchlight zawiera wszystko, co gracze pokochali z jej poprzedniczki: szybkie tempo rozgrywki, niepowtarzalny humor i setki przedmiotów do zdobycia . Przeżywaj przygody sam lub graj online z przyjaciółmi!

Jedną z najważniejszych cech nowej gry będzie właśnie tryb rozgrywki online. W Torchlight II możemy zagrać w sieci za darmo w trybie kooperacji, odkryć ogromne otwarte tereny, mroczne podziemia i całą plejadę nowych potworów. Razem z innymi graczami zdobędziemy magiczne przedmioty, wykonamy mnóstwo zadań głównych i pobocznych, a podczas wędrówek będziemy mogli podziwiać całkiem nowy system dnia i nocy oraz zmieniające się, dynamiczne efekty pogodowe.

Cechy gry:
  • Gra offline: zapomnij o niedziałających serwerach, przerwanych połączeniach i związanych z tym frustracjach. W Torchlight II zagrasz zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę.
  • Unikalne przedmioty: tego, co zdobędziesz w czasie swoich przygód, nie da się kupić w serwisie aukcyjnym. Walcz mieczem, a nie kartą kredytową. Gra wieloosobowa: graj ze znajomymi przez Internet za darmo. Bez subskrypcji.
  • Rozwój postaci: modyfikuj swoje postacie w obrębie jednej z czterech klas dostępnych w grze, tworząc bohaterów o unikalnych umiejętnościach.
  • Łatwiejsze sterowanie: Torchlight II zawiera ulepszony interfejs użytkownika, zaprojektowany specjalnie po to, by ułatwić i usprawnić rozgrywkę.
  • Otwarty świat: wyjdź poza miasto Torchlight! Podróżuj przez otwarte tereny, odwiedzaj inne miasta, podążaj szlakiem w dzień i w nocy, w deszczu lub śniegu.
  • Stań się legendą: po osiągnięciu maksymalnego poziomu przejdź na emeryturę, odstaw oręż i opowiadaj historie swych przygód w tawernach. Heroiczne czyny będą żyć dalej na kartach ksiąg, a twoje nowe postacie otrzymają dzięki temu specjalne korzyści.
  • Zwierzęta towarzyszące: powracają w Torchlight II w ulepszonej formie, Więcej możliwości wyboru, ciekawsze umiejętności wykorzystywane w walce i nieoceniona pomoc przy robieniu zakupów w mieście.

Komentarze

0
·
Gra "w oryginalnej, angielskiej wersji językowej" - uprzejmie dziękuję, ale daruję sobie ten zakup. Gram niemal wyłącznie w gry z nieoryginalną, polską wersją językową. Wiem, wiem, rozgoryczenie przeze mnie przemawia... Że też dystrybutorem tej produkcji musiała zostać akurat Cenega. Szkoda...
0
·
Jak dla mnie ostatnio zbytnio ta gra polega na byciu "anty-diablo"... Jeszcze bycie anty nikomu dobrze nie wyszło. Jeżeli chodzi o samą grą to pewnie zagram, ale jak stanieje, bo jedynka mnie nie powaliła, a wręcz w niektórych aspektach wkurw...a, by teraz wydać na dwójkę 60-70 zł
0
·
Gdyby tylko ta gra nie wyglądała tak bajkowo, to bym się nie wahała.. Cena nie jest jakaś przytłaczająca, ale czy opłaca mi się kupować grę identyczną niemalże do już posiadanej (Diablo III)?
0
·
Identyczną? Chyba tylko gatunkowo Bo przecież gra wygląda i prezentuje się całkiem inaczej. Większe możliwości w rozwoju postaci, inny klimat, inne klasy, animacje, przeciwnicy, broń palna...
0
·
Pierwszy i drugi akt tej gry dzieję się w mega podobnych klimatach. Fabuła w Torchlight zapowiada się na równie mało istotną jak w Diablo, a więc główną osią gry jest mordowanie na potęgę. Od maja, z mniejszymi lub większymi przerwami, gram w Diablo - dlatego nie wiem czy jest sens przerzucanie się na coś w miarę podobnego. Plus przedmioty w Torchlight wyglądają dość łopatologicznie, nasuwa mi się skojarzenie z Neverwinter Nights 2, z grą, której nie cierpię. Chyba wolę przyoszczędzić i zakupić Guild Wars 2.
0
·
To jest hack'n'slash, więc nic dziwnego, że fabuła jest nieważna, a w grze chodzi o mordowanie. A co do klimatu, to pierwszy akt "Torchlighta 2" dzieje się w klimatach dosyć mroźnych, nie wiem - jest tak samo z "Diablo III"? Ale ogólnie, grając w triala "Diablo III" czułem klimat poważny, trochę mroczny. W "Torchlight 2" jest zbyt bajkowo i baśniowo, aby było podobnie. Przynajmniej ja tak uważam

W każdym razie zawsze możesz zagrać w demo "Torchlighta 2" i przekonać się czy warto

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...