Tłusty Czwartek #93 – Egipskie ciemności

2 minuty czytania

Dziś będziecie musieli pogodzić się z faktem, że Eirin postanowiła dogłębnie sprawdzić, czemu też człowiek nie topi się a do tego jeszcze może pływać. Z tego też powodu nie poprowadzi dzisiejszego spotkania dla najmłodszych. Pretensje przedstawicie jej później, skupmy się zatem na tym, co przygotowałem na dziś.

tc, tłusty czwartek

Atrakcji będzie całkiem niewiele, bo w taką pogodę człowiekowi nie bardzo chce się cokolwiek robić. Na zmianę deszcz ze słońcem a czasami nawet jedno i drugie. Przypuśćmy jednak, że mamy standardowe, ciepłe lato. Pierwszy bohater dzisiejszego spotkania, Anubis, nosi na sobie taaaką wielką czarną szatę. Kaptur dobry na deszcz, ale on się tam musi strasznie gotować – zupełnie jak zakonnica. Do tego jeszcze ta szybka na twarzy – czego to się nie robi, by ukryć młodzieńczy trądzik. Nie dziwota, że nazywali go Bogiem Zmarłych – wszak taki strój to towarzyskie samobójstwo. Bez obaw – od dziś będzie wiedział, gdzie też znajduje się najmodniejszy butik w mieście.

Jego koleżanka po fachu, Bastet, także ma w sobie jakąś egipską nutkę. Dobra dla tych, którzy lubią koty. Batman też lubi koty, kobiety-koty rzecz jasna. Ta to chociaż umiała się ubrać – bez jakiegoś żelastwa na twarzy, które potem trudno doszorować. Jeszcze pewnie będą mówić, że widzieli drowa albo coś.

No dobrze, przejdźmy do rzeczy. Jak pewnie niektórzy już wiedzą, czeka nas piekło, albo koniec świata. Poza plagami egipskimi, symbolem nadchodzącego końca jest zepsucie moralne wszystkich, którzy zetknęli się z Diabolo. Ja jednak nie byłbym sobą, gdybym nie starał się was wepchnąć prosto w piekielny ogień. Dlatego dzisiejsza aktualizacja niesie ze sobą wnioski z lektury pierwszego tomu sagi "Sin Wars", autorstwa R.A. Knaaka. Z naszej recenzji dowiecie się, jak przebiegały początki tytułowej wojny... oraz zapewnicie sobie bilet w pierwszym rzędzie na finałową walkę między Światłem a Ciemnością.

Na koniec Katarina i Reinhard z nadchodzącej trzeciej części "Dungeon Siege" zaprezentują swoje umiejętności. Pewnie jak zwykle mają uratować świat. Oni uratują świat, ale kto uratuje nas?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...