outpost2

Thunderbolts: Nieskończoność - Thunderbolts #3

Thunderbolts: Nieskończoność
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Nazwa „Thunderbolts” określała w komiksowym uniwersum Marvela przeróżne grupy, od rządowego oddziału do zadań specjalnych po byłych złoczyńców, którzy pragnęli stać się dobrzy. W najnowszej odsłonie serii Thunderbolts jest to grupa antybohaterów zgromadzonych przez generała Rossa, by zwalczać przestępców.

Teraz, gdy Avengers bronią świata przed zagładą gdzieś w dalekim kosmosie, Ziemia jest szczególnie narażona na niebezpieczeństwo. W tomie Nieskończoność nasi antybohaterowie akurat byli w Nowym Jorku, kiedy miasto zostało zaatakowane przez złowrogie siły Thanosa. I tak, trochę przez przypadek, Thunderbolts porzucili na chwilę zwalczanie ziemskich szumowin na rzecz bezwzględnej – i, jak to bywa w ich przypadku, bezpardonowo brutalnej – walki z kosmitami.

Tom Nieskończoność stworzyli scenarzysta Charles Soule (Daredevil, Śmierć Wolverine'a) oraz rysownicy Phil Noto (X-23, Black Widow), Jefte Palo i Gabriel Hernandez Walta. Komiksy z uniwersum Marvela wydawane w kolekcji Marvel Now! ukazują się nakładem Egmontu od 2015 r.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Event Marvela pod tytułem „Nieskończoność” obejmuje większą liczbę powieści graficznych, nie tylko te poświęcone bezpośrednio Thanosowi i zespołowi Avengers. Cała akcja pozostawiła ślad również w trzecim tomie „Thunderbolts”. Album wita nas krótką opowieścią o Mercy, potężnej istocie o niestandardowych mocach, o której dowiadujemy się paru nowych rzeczy, m.in. o niezwykle kruchej współpracy z Rossem i jej motywacji do działania. W dalszym etapie został wprowadzony całkiem ciekawy pomysł,... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Thunderbolts: Bez pardonu
    #1 Thunderbolts: Bez pardonu
  • Thunderbolts: Czerwony postrach
    #2 Thunderbolts: Czerwony postrach
Wczytywanie...