The Walking Dead: Season Two – Premiera i zwiastun trzeciego epizodu

1 minuta czytania

Telltale Games podzieliło się datą premiery trzeciego epizodu The Walking Dead: Season Two. Kolejny odcinek losów Clementine poznamy już 13 maja, kiedy gra zadebiutuje na komputerach osobistych. W następnym dniu ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a 14 maja także w mobilnej wersji w Apple Store. Na zachętę opublikowano również zwiastun epizodu.

the walking dead

Jak zwykle, daty premier kolejnych odcinków są nieznane. Prawdopodobnie przyjdzie nam na nie czekać kolejne kilka miesięcy. Spowodowane jest to najpewniej rozpoczęciem prac nad wieloma tytułami – Telltale Games obecnie tworzy (oprócz "The Walking Dead") także "The Wolf Among Us", "Tales from the Borderlands" oraz "Game of Thrones: A Telltale Games Series".

Komentarze

0
·
Niestety, nie mam na tyle cierpliwości, by czekać na kolejne odcinki, więc na razie daruję sobie rozpoczynanie drugiego sezonu... do czasu wydania wszystkich części. Mam nadzieję, że Clem nie będzie mnie tak irytowała, jak w pierwszym sezonie. Albo będzie opcja zdzielenia w polik niektórych histeryków.
0
·
Ile ma być tych wszystkich epizodów?
0
·
Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, pięć.
0
·
Chyba też sobie poczekam. Jak zaczynam się wkręcać, to okazuje się że koniec epizodu.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...