dziki_lad
The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two
the walking dead, season two

Przygodówki Telltale Games przyjęły się bardzo dobrze. Szczególnym uwielbieniem jednak szczyci się "The Walking Dead". Wciąż to właśnie ta gra jest stawiana najwyżej spośród tytułów studia (z czym się nie zgadzam – "The Wolf Among Us" jest lepsze i basta!). W ubiegłym roku otrzymaliśmy kontynuację historii rozgrywającej się w świecie "Żywych Trupów", w której główne skrzypce miała grać Clem. Ocenienia całego sezonu składającego się z pięciu epizodów podjęła się Ati. Zachęcam do czytania i komentowania jej recenzji!

[...]Nie wiem, jak długo pracowano nad fabułą tej części TWD, ale sprawia wrażenie scenariusza idiotycznego serialu, którego nikt nie chciał zrealizować, więc twórca postanowił zatrudnić równie wrażliwego animatora, aby razem stworzyć grę. W dodatku scenariusza wcześniej napisanego na kolanie tudzież w nocnym zrywie, nieweryfikowanego później przez nikogo. Rozumiem, że niektórym może podobać się pewna doza dramatu w grze, że lubią poczuć się na krawędzi apokalipsy, w której każdy głupi ruch może być przyczynkiem do śmierci. Ale czy to jest od razu powodem, żeby obsadzać jedenastolatkę w roli głównej i kazać jej zbierać cięgi za całą drużynę, decydować za plus minus piątkę dorosłych, a później wysłuchiwać żali wszystkich innych, jeżeli zawali?

Czytaj dalej...

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

Zwiastun No Going Back

Dodał: , · Komentarzy: 1

Za sprawą firmy Telltale Games w sieci pojawił się zwiastun ostatniego epizodu gry "The Walking Dead: Season Two" pt. "No Going Back". Samo nagranie trwa ponad 5 minut!

the walking dead: season two, no going back

Finałowy odcinek będzie można nabyć za pomocą platformy Steam lub Telltale Online Store już 26 sierpnia. W rozwinięciu newsa znajdziecie materiał wideo.

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

Telltale Games podzieliło się datą premiery trzeciego epizodu The Walking Dead: Season Two. Kolejny odcinek losów Clementine poznamy już 13 maja, kiedy gra zadebiutuje na komputerach osobistych. W następnym dniu ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a 14 maja także w mobilnej wersji w Apple Store. Na zachętę opublikowano również zwiastun epizodu.

the walking dead
The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

The Walking Dead: Season Two to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej przygodówki Telltale Games umiejscowionej w świecie opanowanym przez zombie. W drugim sezonie produkcji na podstawie komiksu Roberta Kirkmana gracz staje za sterami nastoletniej Clementine. Dziewczyna będzie musiała stawić czoła nowym zagrożeniom i nie tak dalekiej przeszłości, która odcisnęła na niej swoje piętno.

the walking dead

Po raz kolejny twórcy podzielili swoją grę na epizody – pięć odcinków wychodzących w kilkumiesięcznych odstępach czasowych. Ekipa GrajPoPolsku znowu zabrała się za tłumaczenie produkcji, dzięki czemu już możecie pobrać spolszczenie do pierwszego i – od niedawna – drugiego epizodu kontynuacji słynnej przygodówki.

  • 1 strona
Wczytywanie...