The Outer Worlds » Newsy

Przez kilka miesięcy nie było o "The Outer Worlds" ani widu, ani słychu? Podniosły się głosy zapytania, "co się dzieje" pytają wszyscy. Porzucono, zapomniano, przełożono? A tu nagle niespodzianka, z dnia na dzień internet zostaje zalany prawdziwym potopem materiałów o najnowszym dziecku Obsidian Entertainment. A czego tam nie znajdziemy, gameplaye, opinie, filmy długie i krótkie. Po prostu tylko siąść i oglądać. I przypominamy, że premiera już 25 października bieżącego roku.

the outer worlds

Informacja prasowa

Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły dziś, że The Outer Worlds jest już dostępne w przedsprzedaży i pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, w tym Xbox One X, PlayStation 4 oraz Windows PC*.

the outer worlds

Kultowi twórcy gier RPG, Obsidian Entertainment, przedstawiają The Outer Worlds, mroczną i błyskotliwą grę fabularną, o której przebiegu decyduje sam gracz. Akcja gry toczy się w kolonii na odległych rubieżach galaktyki, gdzie zaczyna być odczuwalny chłodny, silny uścisk korporacyjnej biurokracji. Nieznajomy przybysz, czyli postać, którą zdecydujesz się być – określi, w jaki sposób rozwinie się ta historia. Twoje wybory wpłyną na przebieg wydarzeń, a także na postępy Twojej postaci, historie towarzyszy i scenariusze zakończenia gry.

The Outer Worlds

Nowy gameplay z The Outer Worlds

Dodał: Mikeal, wtorek, 11 czerwca 2019 · Komentarzy: 0

W nowym gameplayu wraz z komentarzem głównego scenarzysty gry Leonarda Boyarskiego zinfiltrujemy kompleks należący do pewnej korporacji. W zadaniu towarzyszy nam dwójka kompanów, Ellie i Nyoka, a naszym celem jest dotarcie do kucharza zarządzającego całym budynkiem.

the outer worlds

Najnowszy i długo wyczekiwany trailer przeprowadzi nas przez meandry fabularne produkcji wraz z wysepkami rozgrywki. Sprawy mają się źle w koloni założonej na Halcyonie, planecie położonej na obrzeżach galaktyki. Panujące tam korporacje trzymają wszystko żelazną ręką, cenzura i inwigilacja towarzyszą mieszkańcom na każdym kroku i nikt nigdy nie śmiał się im przeciwstawić. Do czasu... Pewnego dnia na planecie rozbił się statek przewożący kapsuły z zamrożonymi kolonistami. Jednym z nich był Kurie... to znaczy Rozbitek (postać gracza nie posiada na razie oficjalnej nazwy, więc będę się do niej zwracał mianem Rozbitka) zdolny zmienić istniejący status quo. Poza fabułą w trailerze znajdziecie również szeroki zakres uzbrojenia min. promień zmniejszający, laserową strzelbę i młot wspomagany.

the outer worlds

Podczas tegorocznego PAX East fanom Obsidian Entertainment sprezentowano niesamowity prezent. Bo co może być lepszego niż 20 minut czystej rozgrywki z komentarzem twórców, wśród których znajdują się takie legendy jak Tim Cain i Leonard Boyarsky? W filmie zaprezentowano małe zadanie, gdzie z głównym bohaterem współpracuje dwóch towarzyszy. Oczywiście znalazło się tam ukazanie spektrum możliwości dialogowych, systemu tworzenia postaci, dostępnych bronii i wiele, wiele innych.

the outer worlds

Od kilku lat krążą po internecie pogłoski dotyczące tajemniczego "Projektu Indiana", dziecka Obsidian Entertainment, nad którym pracują branżowe legendy – Tim Cain i Leonard Boyarsky. W lutym tego roku dziecko zostało ochrzczone ładnym imieniem "The Outer Worlds". I w końcu dnia pańskiego 6/7 grudnia (w zależności od twojej strefy czasowej) 2018 roku gra została zapowiedziana...

the outer worlds

W "The Outer Worlds" przyjdzie nam się wcielić w wybudzoną z hibernacji postać z zaginionego statku kolonizacyjnego, która trafia na Halcyon, korporacyjną kolonię planetarną położoną na krańcu galaktyki. To my zdecydujemy o jej losie (po odkryciu niecnego spisku zmierzającego do zniszczenia planety).

  • 1 strona
Wczytywanie...