The Outer Worlds

Część cięć w The Outer Worlds wymusiły konsole

Dodał: , · Komentarzy: 3

Kolejny punkt zapalny w relacji posiadacze komputerów osobistych – gracze konsolowi, a może zwykłe pitolenie studia? Cóż, przedstawiciele Obsidian Entertainment uważają, że przynajmniej jedna z lokacji w grze “The Outer Worlds” została okrojona w wyniku ograniczeń sprzętowych konsol obecnej generacji.

the outer worlds

Chodzi o “Pioniera”, czyli niezależną stację kosmiczną, będącą jedną z ostatnich enklaw wolności w układzie zdominowanym przez korporacje, którą odwiedzamy w pierwszych godzinach zabawy. W grze stanowi ona raczej niewielki, zamknięty obszar – z kilkoma sklepami i aktywnością ograniczającą się do podjęcia kilku zadań. Tymczasem twórcy planowali, aby statek był olbrzymim trzypoziomowym molochem z ogromną ilością postaci niezależnych, co byłoby zgodne z duchem tego, co nakreśla nam gra.

The Outer Worlds

Indeks imion zakazanych w The Outer Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 4

Kiedyś każdy z nas prawdopodobnie nazwał stworzoną przez siebie postać jakimś głupim imieniem. Nie było w tym żadnej złej woli tylko chęć pośmiania się z absurdalnej sytuacji, w której postacie w grze wypowiadają mniej niż poważne imię bohatera z 100% powagą i zaangażowaniem. Okazuje się, że w 2019 roku nie można nazwać swojej postaci imieniem uznanym przez kogoś za obraźliwe. I nie w grze typu multiplayer, gdzie bieganie bohaterem z nickiem "NiggerKiller1488" może wywołać zrozumiałe poruszenie. W zwykłej grze dla jednego gracza bez możliwości grania przez sieć. Dokładnie. W "The Outer Worlds" zaimplementowano indeks imion zakazanych blokujących możliwość nazwania naszego bohatera imieniem uznanym przez twórców za obraźliwe.

the outer worlds
The Outer Worlds

Premiera The Outer Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 0

Private Division i Obsidian Entertainment mają zaszczyt ogłosić, że The Outer Worlds jest już dostępne na urządzenia Xbox One, w tym Xbox One X oraz PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Windows PC, a wkrótce również na Nintendo Switch. The Outer Worlds, laureat nagrody dla najlepszej gry na E3 2019, to pozycja współtworzona przez Tima Caina i Leonarda Boyarskyego, twórców pierwszej gry z serii Fallout, którzy spotkali się ponownie przy pracy nad tym nowym, ekscytującym RPG dla jednego gracza, oraz znanej grupy Obsidian, twórców Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II, South Park: The Stick of Truth i serii Pillars of Eternity.

the outer worlds
The Outer Worlds

Zwiastun premierowy The Outer Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 3

Już za mniej niż tydzień powitamy na pokładach swoich pecetów najnowsze dziecko Obsidian Entertainment. Żeby przypomnieć nam o premierze i zachęcić nas do odchudzenia portfeli w sieci znalazł się najpewniej ostateczny zwiastun zabierający nas do Halocynu, koloni na skraju galaktyki. A co w nim znajdziemy? Potencjalne typy charakterów, w które przyjdzie nam się wcielić oraz możliwość noszenia stylowego księżyca na głowie. No i najważniejsze. Nie zapomnijcie promieni zmniejszających.

the outer worlds
The Outer Worlds

Premiera nowej produkcji studia Obsidian Entertainment, wspieranej przez ciężarówki forsy wynikających ze spóły z Microsoftem, coraz bliżej. Jeżeli niecierpliwie obgryzacie paznokcie na myśl o 25 października, to skutecznym panaceum może być świeża porcja fragmentów rozgrywki prosto z uniwersum "The Outer Worlds".

the outer worlds

W nich wszystkiego po trochu. Zwiedzanie majestatycznego świata gry. Sporo strzelania i przyziemnych czynności, takich jak handel. No i rzecz jasna, to co jest solą każdego cRPG – spojrzenie na dialogi oraz system rozwoju postaci. W każdym bądź razie jest co oglądać, gdyż materiał ma prawie 40 minut. Smacznego!

The Outer Worlds

Wysyp filmów poświęconych The Outer Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przez kilka miesięcy nie było o "The Outer Worlds" ani widu, ani słychu? Podniosły się głosy zapytania, "co się dzieje" pytają wszyscy. Porzucono, zapomniano, przełożono? A tu nagle niespodzianka, z dnia na dzień internet zostaje zalany prawdziwym potopem materiałów o najnowszym dziecku Obsidian Entertainment. A czego tam nie znajdziemy, gameplaye, opinie, filmy długie i krótkie. Po prostu tylko siąść i oglądać. I przypominamy, że premiera już 25 października bieżącego roku.

the outer worlds
The Outer Worlds

Informacja prasowa

Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły dziś, że The Outer Worlds jest już dostępne w przedsprzedaży i pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, w tym Xbox One X, PlayStation 4 oraz Windows PC*.

the outer worlds

Kultowi twórcy gier RPG, Obsidian Entertainment, przedstawiają The Outer Worlds, mroczną i błyskotliwą grę fabularną, o której przebiegu decyduje sam gracz. Akcja gry toczy się w kolonii na odległych rubieżach galaktyki, gdzie zaczyna być odczuwalny chłodny, silny uścisk korporacyjnej biurokracji. Nieznajomy przybysz, czyli postać, którą zdecydujesz się być – określi, w jaki sposób rozwinie się ta historia. Twoje wybory wpłyną na przebieg wydarzeń, a także na postępy Twojej postaci, historie towarzyszy i scenariusze zakończenia gry.

The Outer Worlds

Nowy gameplay z The Outer Worlds

Dodał: , · Komentarzy: 0

W nowym gameplayu wraz z komentarzem głównego scenarzysty gry Leonarda Boyarskiego zinfiltrujemy kompleks należący do pewnej korporacji. W zadaniu towarzyszy nam dwójka kompanów, Ellie i Nyoka, a naszym celem jest dotarcie do kucharza zarządzającego całym budynkiem.

the outer worlds
The Outer Worlds

Najnowszy i długo wyczekiwany trailer przeprowadzi nas przez meandry fabularne produkcji wraz z wysepkami rozgrywki. Sprawy mają się źle w koloni założonej na Halcyonie, planecie położonej na obrzeżach galaktyki. Panujące tam korporacje trzymają wszystko żelazną ręką, cenzura i inwigilacja towarzyszą mieszkańcom na każdym kroku i nikt nigdy nie śmiał się im przeciwstawić. Do czasu... Pewnego dnia na planecie rozbił się statek przewożący kapsuły z zamrożonymi kolonistami. Jednym z nich był Kurie... to znaczy Rozbitek (postać gracza nie posiada na razie oficjalnej nazwy, więc będę się do niej zwracał mianem Rozbitka) zdolny zmienić istniejący status quo. Poza fabułą w trailerze znajdziecie również szeroki zakres uzbrojenia min. promień zmniejszający, laserową strzelbę i młot wspomagany.

the outer worlds
The Outer Worlds

Podczas tegorocznego PAX East fanom Obsidian Entertainment sprezentowano niesamowity prezent. Bo co może być lepszego niż 20 minut czystej rozgrywki z komentarzem twórców, wśród których znajdują się takie legendy jak Tim Cain i Leonard Boyarsky? W filmie zaprezentowano małe zadanie, gdzie z głównym bohaterem współpracuje dwóch towarzyszy. Oczywiście znalazło się tam ukazanie spektrum możliwości dialogowych, systemu tworzenia postaci, dostępnych bronii i wiele, wiele innych.

the outer worlds
Wczytywanie...