Premiera The Outer Worlds

2 minuty czytania

Private Division i Obsidian Entertainment mają zaszczyt ogłosić, że The Outer Worlds jest już dostępne na urządzenia Xbox One, w tym Xbox One X oraz PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Windows PC, a wkrótce również na Nintendo Switch. The Outer Worlds, laureat nagrody dla najlepszej gry na E3 2019, to pozycja współtworzona przez Tima Caina i Leonarda Boyarskyego, twórców pierwszej gry z serii Fallout, którzy spotkali się ponownie przy pracy nad tym nowym, ekscytującym RPG dla jednego gracza, oraz znanej grupy Obsidian, twórców Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II, South Park: The Stick of Truth i serii Pillars of Eternity.

the outer worlds

W The Outer Worlds gracz budzi się z hibernacji po spędzeniu siedemdziesięciu lat w kosmosie, na zagubionym kolonialnym statku „Hope”. W Halyconie, na skraju galaktyki, korporacje kontrolują wszystkie aspekty życia i ukrywają mroczny sekret, który może zniszczyć kolonię. W miarę odkrywania licznych, różnorodnych lokacji w barwnym świecie gry napotkasz różne frakcje i poznasz mnóstwo wielowymiarowych postaci, które mogą okazać się pomocne dla twojej misji. Wybieraj jednak uważnie, bo twoje działania i decyzje wpływają na to, jak rozwinie się historia. Twoje wybory zdeterminują nie tylko fabułę, ale również rozwój bohatera, historie postaci towarzyszących i zakończenie gry.

the outer worlds

W The Outer Worlds jest wiele sposobów walki. Jednym z nich jest sztuka konwersacji. Gracze mogą też doskonalić umiejętności skradania, przywdziewać holograficzne przebrania, w których przemkną się niezauważeni obok czujnych straży, ćwiczyć zdolności inżynierskie, by rozpraszać wroga poprzez przejęcie kontroli nad systemami bezpieczeństwa, albo zdominować wroga w bezpośredniej walce z użyciem broni białej, różnorodnych broni palnych i wachlarza broni science-fiction.

the outer worlds

W kolonii Halycon gracze napotkają wielu towarzyszy. Każdy z nich ma swoją historię i wyjątkowe zdolności, którymi wspiera gracza w walce i podnosi statystyki konwersacji, co pozwala na otwarcie nowych opcji dialogowych. Towarzysze otwierają nowe rozwiązania, dzięki czemu można grać w The Outer Worlds na wiele różnych sposobów.

the outer worlds

The Outer Worlds jest już dostępne w cenie 249,99 PLN w wersji fizycznej i cyfrowej na Xbox One i system PS4™ oraz w wersji cyfrowej na Windows PC za pośrednictwem Epic Games Store (259,99 PLN) i Microsoft Store (249,99 PLN). Gra jest również dostępna na Xbox Game Pass na konsole i PC. The Outer Worlds ma ocenę M (zawartość odpowiednia dla osób od lat siedemnastu) w systemie ESRB.

the outer worlds

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...