The Banner Saga 2

The Banner Saga 2 otrzymała survival mode

Dodał: Ati, czwartek, 23 czerwca 2016 · Komentarzy: 0

Stoic Studio wydawało dodatek do "The Banner Saga 2". Ma być on całkowicie darmowy i stawiać na survival. Można go ściągnąć za pomocą dowolnego serwisu, z którego kupowało się grę. Survival mode ma się oddzielić od gry, aby skupić się całkowicie na walce. Będziemy mogli stworzyć drużynę herosów i razem z nimi walczyć z 40 falami przeciwników. I pewnie umrzeć gdzieś po drodze. Podejmiecie wyzwanie?

the banner saga 2

Druga odsłona gry "The Banner Saga" miała trafić na konsole. Ten fakt nie podlegał dyskusji, jednak pozostawało zasadnicze pytanie – kiedy. Wydawca tego tytułu oficjalnie ogłosił, że użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One poczują skandynawski klimat jeszcze tego lata.

the banner saga 2

Gra została wydana dotąd w wersji na PC i Mac, zbierając bardzo pozytywne opinie. Posiadacze wspomnianych wcześniej konsol udadzą się w podróż z karawaną do Arberrange jeszcze tego lata, a dokładniej 26 lipca 2016 roku, co wydaje się być doskonałym pomysłem dla tych, którym będzie doskwierać wysoka temperatura za oknem.

Jak wynika z informacji podanych przez studio Stoic Games na Steamie, gra pt. "The Banner Saga 2" trafi na PC już 19 kwietnia i będzie kosztowała 19,99$, czyli około 75 złotych. Można też zaoszczędzić decydując się na zakup przedpremierowy – wówczas otrzymamy 10% zniżki.

the banner saga 2

Wygląda na to, że na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, w końcu usłyszymy co nieco o kontynuacji jednego z cieplej przyjętych projektów niezależnych – "The Banner Saga 2".

Studio Stoic od ponad pół roku skutecznie nabierało wody w usta, jeżeli chodzi o dalszą część mrocznej nordyckiej sagi, lecz czas nabożnego oczekiwania przez fanów najwyraźniej już minął. Świadczy o tym króciutki teaser dedykowany wspomnianej imprezie, który zwiastuje uchylenie części tajemnic.

Jesteście gotowi wkroczyć do otchłani?

Gala The Game Awards 2014 przyniosła także wieści na temat drugiej części gry "The Banner Saga". Sequel produkcji, stanowiącej nie lada gratkę dla każdego fana cRPG-ów (o czym możecie się przekonać z naszej recenzji), został przez twórców oficjalnie zapowiedziany. Oprócz tego doczekał się pierwszego, choć niestety krótkiego, zwiastuna.

the banner saga
  • 1 strona
Wczytywanie...