wow_malfurion
The Banner Saga 2

The Banner Saga 2 otrzymała survival mode

Dodał: , · Komentarzy: 0

Stoic Studio wydawało dodatek do "The Banner Saga 2". Ma być on całkowicie darmowy i stawiać na survival. Można go ściągnąć za pomocą dowolnego serwisu, z którego kupowało się grę. Survival mode ma się oddzielić od gry, aby skupić się całkowicie na walce. Będziemy mogli stworzyć drużynę herosów i razem z nimi walczyć z 40 falami przeciwników. I pewnie umrzeć gdzieś po drodze. Podejmiecie wyzwanie?

the banner saga 2
The Banner Saga 2

Druga odsłona gry "The Banner Saga" miała trafić na konsole. Ten fakt nie podlegał dyskusji, jednak pozostawało zasadnicze pytanie – kiedy. Wydawca tego tytułu oficjalnie ogłosił, że użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One poczują skandynawski klimat jeszcze tego lata.

the banner saga 2

Gra została wydana dotąd w wersji na PC i Mac, zbierając bardzo pozytywne opinie. Posiadacze wspomnianych wcześniej konsol udadzą się w podróż z karawaną do Arberrange jeszcze tego lata, a dokładniej 26 lipca 2016 roku, co wydaje się być doskonałym pomysłem dla tych, którym będzie doskwierać wysoka temperatura za oknem.

The Banner Saga 2

The Banner Saga 2 z datą premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wynika z informacji podanych przez studio Stoic Games na Steamie, gra pt. "The Banner Saga 2" trafi na PC już 19 kwietnia i będzie kosztowała 19,99$, czyli około 75 złotych. Można też zaoszczędzić decydując się na zakup przedpremierowy – wówczas otrzymamy 10% zniżki.

the banner saga 2
The Banner Saga 2

[E3 2015] The Banner Saga 2 – teaser

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wygląda na to, że na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, w końcu usłyszymy co nieco o kontynuacji jednego z cieplej przyjętych projektów niezależnych – "The Banner Saga 2".

Studio Stoic od ponad pół roku skutecznie nabierało wody w usta, jeżeli chodzi o dalszą część mrocznej nordyckiej sagi, lecz czas nabożnego oczekiwania przez fanów najwyraźniej już minął. Świadczy o tym króciutki teaser dedykowany wspomnianej imprezie, który zwiastuje uchylenie części tajemnic.

Jesteście gotowi wkroczyć do otchłani?

  • 1 strona
Wczytywanie...