Ted - Ted #1

Ted
Ocena użytkowników
6,67 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena

Marzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni…

Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem (Mark Wahlberg). Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori (Mila Kunis) ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia.

Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jak myślicie – czy trudno jest wpaść na pomysł o bożonarodzeniowym życzeniu, zakładającym ożywienie pluszowej maskotki? Nie sądzę. Nawet mój ograniczony umysł potrafiłby wymyślić takie bzdury i wtedy "Ted" byłby kolejną nudną opowiastką familijną, o której wszyscy zapominają jeszcze w trakcie seansu. Na szczęście Seth MacFarlane nie jest mną. Ba, jego chore poczucie humoru (widzieliście "Family Guya"?) sprawia, że czasem zastanawiam się, czy nie jest poddawany jakiemuś sąsiedzkiemu... czytaj dalej...

Filmy z cyklu

  • Ted 2
    #2 Ted 2

Obsada

Wczytywanie...