System Shock

Nowy gameplay z System Shock Remake

Dodał: , · Komentarzy: 0

W tym ponad godzinnym gameplayu po raz kolejny powracamy do pierwszego poziomu "System Shock" – legendarnego Szpitala. Wraz z jednym twórców, Danielem Grayshonem zwiedzimy nową wersję starego klasyka podziwiając zmiany jakie zaszły od ostatniej aktualizacji.

system shock remake
System Shock

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów oczekujących powrotu do Cytadeli i zmierzenia się z Shodan w lepszej szacie graficznej. Pierwotna data premiery, czyli grudzień 2017 jest już nie aktualna. Jej miejsce zajął drugi kwartał 2018 roku. Developerzy nie podali przyczyny opóźnienia premiery. Jedyne co przychodzi mi namyśl to, to że chcą dobrze spożytkować przekraczające limit zbiórki nadprogramowe 400 000 dolarów. Jeżeli zmartwiło to was to w rozwinięciu znajdziecie coś na pocieszenie.

system shock remake
System Shock

Screeny z System Shock Remasterd

Dodał: , · Komentarzy: 1

Większość starszych stażem i doświadczeniem graczy słysząc nazwę "System Shock" zaczyna się roztapiać z powodu napływu gorących nostalgicznych uczuć. Trudno się im dziwić. Wydane w 1994 i 1999 roku dwie części tej genialnej serii są niebezpodstawnie uważane za arcydzieło elektronicznej rozrywki. Niestety jest jedno ale. O ile druga część zestarzała się z godnością i nawet dzisiaj gra się w nią z dużą przyjemnością, to jedynka....

system shock
  • 1 strona
Wczytywanie...