Screeny z System Shock Remasterd

2 minuty czytania

Większość starszych stażem i doświadczeniem graczy słysząc nazwę "System Shock" zaczyna się roztapiać z powodu napływu gorących nostalgicznych uczuć. Trudno się im dziwić. Wydane w 1994 i 1999 roku dwie części tej genialnej serii są niebezpodstawnie uważane za arcydzieło elektronicznej rozrywki. Niestety jest jedno ale. O ile druga część zestarzała się z godnością i nawet dzisiaj gra się w nią z dużą przyjemnością, to jedynka....

system shock

Nawet dla takiego fana staroci jak ja jest niegrywalna. Mogłoby się wydawać, że ten wspaniały klasyk będzie poza zasięgiem przyszłych pokoleń. Jest jednak nadzieja. Za 10 dni na Kickstarterze wystartuje zbiórka, która pozwoli zebrać studiu Night Dive Studios fundusze na stworzenie remastera tej wspaniałej gry na silniku Unity. Screeny mające nas zachęcić do wsparcia słusznej sprawy portfelem znajdują się w rozwinięciu newsa.

system shock

Potrzebujecie krótkie streszczenia serii "System Shock"? Rozbudowana, głęboka, pozwalająca na dowolny rozwój bohatera, wymagająca myślenia i strategicznego planowania, obdarzona Shodan – jedną z najgenialniejszych złych wszech czasów, budująca klimat i grozę nie dzięki dennym cut-scenkom, ale dzięki dawaniu nam skrawków informacji budujących prawdzie Lovecraftowski horror na widok, którego dzisiejsze pokolenie fanów FNAF-a i Slendera zemdlałoby od razu.

system shock system shock system shock system shock system shock system shock

Jedyne co nie podoba mi się w tych screenach to, to, że są zbyt kolorowe i sterylne. Jak na razie nie jest znana data premiery remastera.

Komentarze

0
·
Przy tej ilości remasterów miło zobaczyć zapowiedź remaku gry, która rzeczywiście na tym skorzysta, a nie gry z przed paru lat.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...