Superman / Batman: Supergirl - Superman / Batman #2

Superman / Batman: Supergirl
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Batman odkrywa tajemniczy statek kosmiczny na dnie zatoki Gotham. W jego wnętrzu znajduje się dziewczyna, która – jak się wkrótce okazuje – ma wiele wspólnych cech z bohaterem Metropolis – Supermanem. Kiedy Batman z Supermanem dyskutują nad powodami pojawienia się nieznajomej oraz ewentualnymi skutkami tego wydarzenia, do akcji wkracza Wonder Woman, próbując ukryć przybyszkę przed zewnętrznym światem. Sytuacja robi się naprawdę niebezpieczna, gdy bohaterką zaczyna się interesować sam Darkseid, jeden z największych złoczyńców uniwersum DC!

Kolejny tom serii Superman/Batman to dzieło czterokrotnego zdobywcy nagrody Eisnera Jepha Loeba (Batman: Hush, Batman: Długie Halloween) oraz Michaela Turnera (Kryzys Tożsamości). Oto historia, w której na nowo poznajemy genezę Supergirl!

Recenzja Czytaj całą recenzję »

W drugim tomie z serii „Superman/Batman” ponownie możemy obserwować szorstką relację pomiędzy dwoma ikonicznymi bohaterami DC. Tym razem jednak uwagę czytelnika skradnie również niejaka Kara Zor-El. W zatoce nieopodal Gotham Batman znajduje tajemniczy wrak, nieprzypominający ludzkiego dzieła. Tymczasem po mieście hasa młoda i naga blondynka, posiadająca niezwykłą siłę i potrafiąca latać... W następnych scenach przechodzimy już do właściwej kwestii, będącej osnową całego tomu.... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Superman / Batman: Władza absolutna
    #3 Superman / Batman: Władza absolutna
Wczytywanie...