Suicide Squad mało zaskakującą porażką

1 minuta czytania

suicide squad

Już nie tylko gracze, ale także wydawca zauważył, że "Suicide Squad: Kill The Justice League" okazało się kiepską produkcją. Nie chodzi tylko o poziom samej gry, ale także wygenerowany przez nią zysk. Warner Bros. posługuje się tutaj zwrotem "poniżej oczekiwań", ale Rocksteady wyrobiło sobie dobrą markę przy okazji trzech gier z Batmanem w roli głównej, a przecież tutaj też najsłynniejszy detektyw pojawia się na naszych ekranach. Co mogło pójść źle?

Pierwsze sygnały docierały już po pokazach przedpremierowych. Wydawca zdawał się w dużej mierze ignorować negatywne komentarze, teraz tylko ograniczając się do owego "poniżej oczekiwań" oraz zestawiając ostatni rok finansowym z poprzednim, gdzie prym wiodło "Hogwarts: Legacy". Co ciekawe, za wspomnianym tytułem stało dotąd nieznane studio, podczas gdy "Suicide Squad" tworzyła uznana marka.

Warner Bros. nie kładzie na tej produkcji kreski i postara się zachęcić graczy podczas systemu sezonów, jednak dość wysoka cena oraz przeciętne recenzje pozostaną na łamach internetu, z pewnością zniechęcając pewną część potencjalnych nabywców. Eh, może wystarczyło się ograniczyć, oddając nam stery tylko nad jednym bohaterem?

Komentarze

0
·
Sponiewierany w tej grze Batman się mści zza grobu...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...