Star Wars Legendy. Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada

Star Wars Legendy. Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

W całej galaktyce – gdziekolwiek spotykali się uciekinierzy czy spiskowali przestępcy – jedno imię wypowiadano ściszonym głosem... Niektórzy twierdzili, że jest wojownikiem z Mandalory, inni, że nosi mandaloriańską zbroję jedynie ze względu na jej niezrównane zabójcze właściwości. Prawdy nie dało się dojść, bo nikt nie widział twarzy, która spoglądała bezlitosnymi oczyma spod poobijanego hełmu... A przynajmniej nikt, kto przeżył, by o tym opowiedzieć”.

Boba Fett – epizodyczny bohater klasycznej trylogii Star Wars – szybko stał się wśród fanów postacią kultową. Komiks Wagnera i Kennedy’ego to jeden z ważniejszych artystycznych hołdów złożonych najsłynniejszemu łowcy nagród w odległej galaktyce.

W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Gwiezdne Wojny. Uniwersum pełne przestępców, uciekinierów i przemytników. Niektórzy sprytniejsi i potężniejsi, inni mniej, lecz mimo to wciąż groźni. Wszystkich łączy jedno – strach przed najsłynniejszym łowcą nagród w galaktyce. Wydawać się mogło, że utkanie albumu wokół przygód Boby Fetta to dosyć łatwa sprawa. W końcu fenomen postaci, która w pierwszej trylogii Gwiezdnych Wojen pojawiła się tylko epizodycznie, urósł do naprawdę potężnych rozmiarów. Fascynacja niepokonanym i... czytaj dalej...

Wczytywanie...