szczury_wroclawia_szpital
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Premierowy trailer Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już za dwa tygodnie 15 listopada bieżącego roku wraz z Calem Kestisem wybierzemy się w epicką podróż, w której stawimy czoło Imperium i spróbujemy odbudować Zakon Jedi. A co będzie nam w niej towarzyszyć? Odkrywanie tajemnic dawnych cywilizacji, walka o przetrwanie, zrozumienie co oznacza bycie Rycerzem Jedi i towarzyszący nam mały słodki droid.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Jak na razie E3 2019 wręcz opływa w materiały powiązane z Star Wars. Nie dalej jak (przed)wczoraj pisaliśmy o dwóch filmach skupiających się na czystej rozgrywce. A tym razem niespodzianka nowy trailer skupia się na fabularnej stronie gry. Wraz z naszym słodkim robotem ukradniemy AT-AT, zniweczymy plany Imperium i poodbijamy w przeciwników ich własne pociski.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Zapowiedź "Star Wars Jedi: Upadły Zakon" wywołała u mnie mieszana uczucia. Z jednej strony z powodu ciepłych wspomnień związanych z serią "Dark Forces" jestem zawsze chętny na singleplayerowe gry w świecie Star Wars. Z drugiej strony epizod z Lukiem w "Star Wars: Battlefront II zaprezentował tak prymitywną walkę mieczem świetlnym, że aż zapłakałem, a EA nie zrobiłoby dobrej gry, gdyby nawet zależało od tego ich życie. I w końcu dzisiaj nadszedł dzień, w którym zaprezentowano pierwszy gameplay Upadłego Zakonu. I co tam można znaleźć? "Uncharted", "Dark Souls", "Force Unleashed" i najobrzydliwszą herezję Star Wars. Przeciwników nie umierających od jednego ciosu mieczem świetlnym.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
  • 1 strona
Wczytywanie...