Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Electronic Arts z radością zaciera ręce, bowiem ich ostatnia gra zdobywa kolejnych graczy, zasilając konto wydawcy. Nic tak nie cieszy giganta, jak dodatkowe fundusze, jednak trzeba przyznać, że z premierą "Star Wars: Upadły zakon" trafili w doskonałym momencie.

upadły zakon,star wars

Wysoka cena oraz krytykowana od chwili premiery długość gry na pewno wpłynęły na ocenę graczy, ale mimo to poprzez platformę Steam przygody Cala znalazły ponad milion nabywców. Jak to możliwe, że EA stworzyło odnoszący sukcesy tytuł dla jednego gracza, w którym nie ma tak ukochanych przez nich mikrotransakcji oraz porządnego romansu?

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Premierowy trailer Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już za dwa tygodnie 15 listopada bieżącego roku wraz z Calem Kestisem wybierzemy się w epicką podróż, w której stawimy czoło Imperium i spróbujemy odbudować Zakon Jedi. A co będzie nam w niej towarzyszyć? Odkrywanie tajemnic dawnych cywilizacji, walka o przetrwanie, zrozumienie co oznacza bycie Rycerzem Jedi i towarzyszący nam mały słodki droid.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Jak na razie E3 2019 wręcz opływa w materiały powiązane z Star Wars. Nie dalej jak (przed)wczoraj pisaliśmy o dwóch filmach skupiających się na czystej rozgrywce. A tym razem niespodzianka nowy trailer skupia się na fabularnej stronie gry. Wraz z naszym słodkim robotem ukradniemy AT-AT, zniweczymy plany Imperium i poodbijamy w przeciwników ich własne pociski.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Zapowiedź "Star Wars Jedi: Upadły Zakon" wywołała u mnie mieszana uczucia. Z jednej strony z powodu ciepłych wspomnień związanych z serią "Dark Forces" jestem zawsze chętny na singleplayerowe gry w świecie Star Wars. Z drugiej strony epizod z Lukiem w "Star Wars: Battlefront II zaprezentował tak prymitywną walkę mieczem świetlnym, że aż zapłakałem, a EA nie zrobiłoby dobrej gry, gdyby nawet zależało od tego ich życie. I w końcu dzisiaj nadszedł dzień, w którym zaprezentowano pierwszy gameplay Upadłego Zakonu. I co tam można znaleźć? "Uncharted", "Dark Souls", "Force Unleashed" i najobrzydliwszą herezję Star Wars. Przeciwników nie umierających od jednego ciosu mieczem świetlnym.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon
  • 1 strona
Wczytywanie...