Spider-Man wraca do gry w pierwszym zwiastunie Homecoming

1 minuta czytania

Disney ewidentnie nie zamierza kombinować z postacią Spider-Mana i stawia na sprawdzone pomysły. W pierwszym oficjalnym zwiastunie "Homecoming" mamy więc to, do czego przyzwyczaiło nas filmowe uniwersum Marvela. Intrygę, która będzie trzymała w napięciu, lecz jest daleka od skomplikowanych zabiegów fabularnych. Mnóstwo akcji oraz dopracowane do perfekcji efekty specjalne. No i oczywiście sporo humoru, który jednak nie trafi w gusta wszystkich kinomanów. Co kto lubi.

spider-man: homecoming

Z tych dobrze znanych ram znacząco wybija się jednak Michael Keaton, którego Sęp daje naprawdę spore nadzieje na to, że nie będziemy mieli do czynienia z kolejnym, szablonowym łotrem Marvela, który jest "zły, bo tak musi być i co poradzisz – nic nie poradzisz". Już teraz widać, że mamy tutaj do czynienia ze świetnym castingiem.

Plik wideo nie jest już dostępny.

[Opis dystrybutora] Zachwycony swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, gdzie żyje z ciocią May, w dodatku pod bacznym okiem swojego nowego mentora, Tony'ego Starka. Peter stara się wpasować raz jeszcze w rutynę codziennego życia; dekoncentrują go jednak powracające myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż przyjacielskim chłopakiem z sąsiedztwa. Kiedy pojawia się Sęp, wszystko, co Peter uważa za najważniejsze, będzie zagrożone.

Film trafi na ekrany polskich kin 14 lipca 2017 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...