Ciepłe przyjęcie "South Park: Kijek Prawdy"

1 minuta czytania

Niegrzeczny "South Park: Kijek Prawdy" zawitał na ekrany amerykańskich monitorów i z tego, co można wyczytać w pierwszych recenzjach gry – jest dobrze. Nawet bardzo, gdyż średnia ocen wystawianych przez profesjonalnych krytyków i samych graczy, sięga 85% na serwisie Metacritic, a to już poziom zarezerwowany jedynie dla samej śmietanki branży oraz krańcowo dopieszczonych produkcji.

south park, kijek prawdy

To nie tylko jedna z najlepszych egranizacji w historii i wspaniały hołd dla kultowej animacji, ale także porządny oraz doszlifowany cRPG. Cóż, przynajmniej tak mówią ludzie zza drugiej strony oceanu, bo my na swoje upatrzone egzemplarze musimy poczekać jeszcze dwa kolejne dni i dopiero wtedy zweryfikujemy, kto ma rację, a kto bajdurzy.

Skoro premiera, nie mogło zabraknąć specjalnego zwiastuna przyszykowanego właśnie na tę okazję. Charakterystyczne gagi i wyśmianie największych klisz fantastycznych – gwarantowane.

W celu dodatkowego osłodzenia tego okresu nabożnego wyczekiwania, studio Obsidian postanowiło wypuścić kolejny nietypowy fragment rozgrywki. Dlaczego niebanalny? To proste, gdyż nasi bohaterowie przemierzają ciemny, długi i wąski... a zresztą, nie będę zdradzał, tym bardziej przed obiadem. Jak jednak można wykoncypować, jest niegrzecznie i na samej granicy dobrego smaku.

Premiera już w czwartek.

Komentarze

0
·
Zacząłem grać i jest nieźle. Walka trochę nudna, ale klimat South Parku jest
0
·
Ja właśnie kończę. Jutro będzie recenzja!
0
·
A ja mam problem w jednej misji... przy aborcji... nie wyskakuje mi info kiedy przerwać... wciąga prawe jajko ale przyciski myszki na przerwanie nie chcą działać...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...