"South Park: Kijek Prawdy" zalicza poślizg

1 minuta czytania

Gra nie znajdzie się w worku Świętego Mikołaja i trafi na półki sklepowe dopiero 6 marca 2014 roku. Booo, Ubisoft. Booo. Booo, Ubisfort. Kłamcy. Booo.

south park: kijek prawdy

Cios poniżej pasa. Tym bardziej, kiedy mamy do czynienia z rokiem kalendarzowym, który nie rozpieszcza nas w kwestii ciekawych komputerowych gier fabularnych. Znaczy się, doskonale rozumiem, że znając Obsidian, tytuł jest w chwili obecnej totalnie zabugowany, więc istnieje uzasadniona podstawa do kolejnego przełożenia premiery, w celu drobiazgowego doszlifowania wszystkich elementów rozgrywki. Jednak niedopuszczalne jest, aby decydować się na takie zagranie, gdy na horyzoncie już majaczy zafoliowane pudełko z grą, bo to zakrawa o fatalny marketing. Brzydko, komuś należy się soczysty kop w tyłek.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z takiego obrotu spraw są szczególnie zadowoleni twórcy "South Park", Matt Stone oraz Trey Parker.

"Zawsze chcieliśmy stworzyć grę, która sprawiałaby wrażenie kolejnego odcinka serialu. Podniesienie jakości produkcji do klozetowych standardów programu jest prawdziwym wyzwaniem i bardzo cieszymy się z tego, że dostaliśmy trochę więcej czasu, aby móc tego dokonać."

Na otarcie łez – świeżutki, siedmiominutowy fragment rozgrywki. Tak, aby przekonać rozczarowanych, iż mimo wszystko warto czekać.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...